Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

AktualnościInformacja o wyborze dostawcy

Data dodania: 24.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
laptopów wraz z oprogramowaniem oraz urządzeń wielofunkcyjnych
Czytaj więcej


Zapytanie Ofertowe na odśnieżanie wjazdu na posesję oraz parkingu przed budynkiem Koneckiego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Końskich, ul. Staszica 2 A.

Data dodania: 23.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
:
Czytaj więcej


14 Października 2014 roku Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego rozpoczęło nabór wniosków

Data dodania: 21.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
na realizację projektów systemowych obejmujących przygotowanie oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym.
Czytaj więcej


Poszukujemy pracowników

Data dodania: 18.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
Jesteśmy stabilną instytucją finansową działającą od 17 lat na polskim i europejskim rynku, posiadającą swoje placówki na terenie czterech województw: świętokrzyskim, mazowieckim, łódzkim i podkarpackim. Jako jeden z największych funduszy pożyczkowych wspieramy rozwój przedsiębiorczości poprzez stworzenie dostępu do środków finansowych dla małych i średnich firm oraz osób rozpożyczających działalność gospodarczą, aktywne przeciwdziałanie bezrobociu oraz rozwój rynku lokalnego.
Czytaj więcej


Uwaga! 14 października 2013 roku Lokalna Grupa Działania „Na Piaskowcu” ogłosiła nabór wniosków

Data dodania: 16.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
wniosków w ramach działania 413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju”
Czytaj więcej


14 października 2013r. Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego – Biuro Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ogłasza konkurs

Data dodania: 16.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
na składanie wniosków w ramach Priorytetu VII PO KL Promocja integracji społecznej, Poddziałania 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Czytaj więcej


Nabór formularzy zgłoszeniowych na szkolenie „Obsługa kasy fiskalnej”

Data dodania: 16.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż został uruchomiony nabór formularzy zgłoszeniowych na szkolenie „Obsługa kasy fiskalnej”.
Czytaj więcej


Wybór dostawcy

Data dodania: 16.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
na zakup i dostawę artykułów biurowych
Czytaj więcej


Udział w IX Radomskich Targach Pracy

Data dodania: 11.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Wydarzenia
W dniu 3.10.2013 (czwartek) Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wzięło udział i zaprezentowało swoją ofertę na IX Radomskich Targach Pracy.
Czytaj więcej


Spotkanie "Innowacje społeczne w Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza"

Data dodania: 11.10.2013 / Autor: Mateusz Kania
W dniu 30.09.2013r Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie Departament Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Wydział Innowacyjności
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce