Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

AktualnościProjekt „Praca Przyszłości”

Data dodania: 27.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan wspólnie z Work & Training Service rozpoczął realizację projektu „Praca Przyszłości”. Celem projektu jest poprawa sytuacji osób powyżej 29 roku życia, bezrobotnych i biernych zawodowo z województwa świętokrzyskiego pozostających w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy.
Czytaj więcej


UZUPEŁNIAJĄCY NABÓR WNIOSKÓW O DOTACJE

Data dodania: 25.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Informujemy, że ogłoszony został nabór uzupełniający do projektu „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z internetu, e-usług”.
Czytaj więcej


Dofinansowania na doradztwo i szkolenia – do 80%

Data dodania: 25.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
Przedsiębiorco masz pomysł na szkolenie dla siebie bądź swoich pracowników, potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, przy jak najmniejszym nakładzie finansowym?
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Szydłowcu

Data dodania: 24.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W dniach 23.07.2018 - 03.08.2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Szydłowcu będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 20.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniach 26/07/2018-08/08/2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Piotrkowie Trybunalskim

Data dodania: 20.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W dniu 20 lipca 2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Piotrkowie Trybunalskim będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Dotacje z ZUS na poprawę warunków BHP

Data dodania: 20.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił konkurs na dofinansowanie projektów dotyczących poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, zmniejszenia zagrożenia wypadkami przy pracy lub chorobami zawodowymi
Czytaj więcej


Usługi księgowe

Data dodania: 18.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
.
Czytaj więcej


Dotacje na badania lub infrastrukturę badawczo-rozwojową przedsiębiorstw

Data dodania: 16.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego mogą uzyskać dofinansowanie dla projektów związanych z działalnością badawczo-rozwojową (B+R). Przedsięwzięcia finansowane są ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Aktualnie trwają dwa nabory wniosków:
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 16.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 16/07/2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce