Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

AktualnościZapraszamy do składania ofert

Data dodania: 24.09.2013 / Autor: Przemysław Sipika
W związku z realizacją projektu „Gotówka na start” współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007- 2013, Priorytet VI – Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2 – Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samo zatrudnienia Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do składania ofert na świadczenie usług doradczych.
Czytaj więcej


ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEPROWADZENIE KURSU PRAWA JAZDY KAT. B

Data dodania: 19.09.2013 / Autor: Przemysław Sipika
W ramach projektu "Od rolnika do wykwalifikowanego pracownika"
Czytaj więcej


ZAPROSZENIE DLA WYKŁADOWCÓW DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA „Opiekun osób starszych”

Data dodania: 19.09.2013 / Autor: Przemysław Sipika
W ramach projektu "Od rolnika do wykwalifikowanego pracownika"
Czytaj więcej


ZAPROSZENIE DLA WYKŁADOWCÓW DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA „Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta”

Data dodania: 19.09.2013 / Autor: Przemysław Sipika
W ramach projektu "Od rolnika do wykwalifikowanego pracownika".
Czytaj więcej


UWAGA!!! 10 września rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie osobom niepełnosprawnym środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków PFRON.

Data dodania: 17.09.2013 / Autor: Przemysław Sipika
Nasi Doradcy pomogą przygotować i opracować całościową dokumentację niezbędną do złożenia wniosku. Poprowadzą cały proces od opracowania koncepcji, poprzez sporządzanie wniosku wraz załącznikami, aż po prace kończące (uzupełnianie).
Czytaj więcej


Spotkanie informacyjne w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Data dodania: 13.09.2013 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Wydarzenia
Główny Punkt Informacyjny Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Projektów Unijnych 3 września br. zorganizował w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie spotkanie informacyjne pt. „Pozadotacyjne wsparcie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”.
Czytaj więcej


Prezydent Bronisław Komorowski z wizytą w KSWP

Data dodania: 04.09.2013 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Wydarzenia
W dniu 02.09.2013 r. Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości gościło u siebie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego.
Czytaj więcej


Informujemy

Data dodania: 30.08.2013 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W dniu 02.09.2013 r. (poniedziałek) Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Końskich będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Prezydent RP – Bronisław Komorowski odwiedzi KSWP w Końskich

Data dodania: 30.08.2013 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Wydarzenia
Bronisław Komorowski, prezydent RP będzie gościć w poniedziałek 2 września w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości.
Czytaj więcej


Do 31 października trwa nabór wniosków w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Poddziałanie 6.5.2 – „Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji”

Data dodania: 28.08.2013 / Autor: Mateusz Kania
Nasi Doradcy pomogą przygotować i opracować całościową dokumentację niezbędną do złożenia wniosku w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Poprowadzą cały proces od opracowania koncepcji, poprzez sporządzanie wniosku wraz załącznikami, aż po prace kończące (uzupełnianie).
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce