Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Aktualności medialneNieczynne biuro Kielce w dniach 27-28 grudnia 2018 r.

Data dodania: 20.12.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Uprzejmie informujemy, że w dniach 27-28.12.2018 r. biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kielcach będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Europejskie praktyki szansą na sukces zawodowy”

Data dodania: 14.12.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości (KSWP) oraz Dyrekcja Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza (ZS) w Szydłowcu i Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (CKZiU) w Szydłowcu informuje, iż zakończył się proces rekrutacji do projektu „Europejskie praktyki szansą na sukces zawodowy” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj więcej


Praca Biura KSWP w Szydłowcu w miesiącu grudniu

Data dodania: 06.12.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, że Biuro KSWP w Szydłowcu w miesiącu grudniu 2018 r. będzie czynne w poniedziałki i wtorki w godzinach od 8.00. do 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 06.12.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 07 grudnia 2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Wystawa

Data dodania: 14.11.2018 / Autor: Przemysław Sipika
6 listopada 2018 r. w siedzibie KSWP odbył się wernisaż pamiątkowych fotografii upamiętniających 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości pn. „Nasza droga do Niepodległej”. Spotkanie rozpoczął Prezes KSWP – Marek Mika, który przywitał przybyłych gości, następnie głos zabrali koneccy historycy – pasjonaci.
Czytaj więcej


Pożyczka na rozwój turystyki

Data dodania: 09.11.2018 / Autor: Przemysław Sipika
dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę i prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej i okołoturystycznej według PKD na obszarze Polski Wschodniej
Czytaj więcej


Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space

Data dodania: 07.11.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w październiku 2018 r, wzięło udział w projekcie pod nazwą "Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space " we współpracy z Centrum Doradztwa Strategicznego z Krakowa i Fundacją British Council z Warszawy. Projekt był formą mobilności ponadnarodowej służący wymianie doświadczeń związanych z „dobrymi praktykami” stosowanymi w Chorwacji i zapoznaniem się z najlepszymi praktykami i rozwiązaniami oferowanymi przez miasto Szybenik w obszarze związanym z rewitalizacją społeczną, planowaniem przestrzennym oraz rozwojem przedsiębiorczości.
Czytaj więcej


Informacja o wyborze oferty

Data dodania: 05.11.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuję, iż w wyniku przeprowadzonego postepowania nr 1/RPSW.08.05.01-26-0022/17 z dnia 17.10.2018 r., dotyczącego zakupu i dostawy wyposażenia stanowiącego doposażenie dwóch pracowni szkolnych dla kierunku Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej (tj.: 1. W Zespole Szkół w Staszowie ul. Koszarowa 7, 28-200 Staszów; 2. W Zespole Szkół w Połańcu, ul. Ruszczańska 23, 28-230 Połaniec), w ramach projektu „Efektywne kształcenie zawodowe drogą ku lepszej przyszłości” realizowanego w ramach Poddziałania 8.5.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego „Podniesienie jakości kształcenia zawodowego oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU”, dokonano wyboru następującego Oferenta”
Czytaj więcej


Spotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3”

Data dodania: 24.10.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa na spotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3”.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie (piątek - 26.10.2018 r.)

Data dodania: 24.10.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 26 października 2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce