Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Aktualności medialneNieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 06.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniach 09-10/07/2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Granty dla organizacji pozarządowych

Data dodania: 15.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Lokalna Grupa Działania „U – Źródeł” ogłosiła dwa nabory wniosków dla osób fizycznych i prawnych z wyłączeniem prowadzących działalność gospodarczą oraz z wyłączeniem jednostek sektora finansów publicznych. Wnioski o przyznanie pomocy można będzie składać na organizację wydarzeń związanych z promocją „Piekielnego Szlaku” oraz wzmocnieniem potencjału organizacji pozarządowych. Dofinansowanie zostanie przyznane podmiotom mającym swoją siedzibę, oddział lub adres zamieszkania na obszarze gmin: Białaczów, Paradyż, Żarnów, Gowarczów, Końskie (obszar wiejski), Ruda Maleniecka, Smyków, Stąporków, Bliżyn. Grant można przeznaczyć na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań, festynów, akcji społecznych, zakup rzeczy i środków trwałych oraz wzmocnienie kapitału społecznego. Projekty muszą być zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju (LSR), tj. których celem jest „Stworzenie u źródeł możliwości rozwoju przedsiębiorczości”.
Czytaj więcej


Stażysta z projektu "Nowa Jakość Kształcenia Efektem Zatrudnienia”

Data dodania: 15.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości realizując projekt „Nowa Jakość Kształcenia Efektem Zatrudnienia”, informuje o możliwości pozyskania przez przedsiębiorców na 1 miesiąc wakacyjny (lipiec lub sierpień) stażystów tj. uczniów ZSP kształcących się na kierunkach: Technik Informatyk, Technik handlowiec, Technik logistyk, Technik pojazdów samochodowych, będących uczestnikami w/w projektu, po szkoleniach:
Czytaj więcej


Spotkanie informacyjne dla gmin - projekt „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z internetu, e-usług”.

Data dodania: 14.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w związku z realizowanym projektem „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z internetu, e-usług”. finansowanym ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020 w ramach Osi Priorytetowej nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków. W trakcie spotkania omówione zostaną zasady aplikowania o dotację oraz warunki realizacji projektu.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Skarżysku – Kamiennej

Data dodania: 12.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 13.06.2018 r. biuro w Skarżysku – Kamiennej będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług.

Data dodania: 11.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości we współpracy z Ośrodkiem Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej i Babiogórskim Stowarzyszeniem Zielona Linia w okresie od 1 maja 2018 r. do 31 maja 2019 r. realizuje projekt pn. „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług”.
Czytaj więcej


Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości posiada do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 29,11 m2 (dwa pomieszczenia).

Data dodania: 08.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Lokal usytuowany jest na parterze, przy ul. Mieszka I 1 – wejście naprzeciw Sądu Rejonowego (podjazd dla osób niepełnosprawnych).
Czytaj więcej


Nieczynne biura

Data dodania: 29.05.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 30.05.2018 r. Biura Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kielcach, Starachowicach, Skarżysku – Kamiennej, Warszawie, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim oraz Szydłowcu będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


INFORMACJA O WYBORZE WYKŁADOWCÓW/TRENERÓW WYŁONIONYCH W RAMACH ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 2/ZK/2018 z dnia 08.05.2018 r.

Data dodania: 25.05.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości pragnie podziękować Państwu za nadesłanie do nas oferty na realizację szkoleń w ramach projektu „Aktywność to Twoja szansa” w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 2/ZK/2018 z dnia 08.05.2018 r.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Piotrkowie Trybunalskim

Data dodania: 17.05.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 18 oraz 22 maja 2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Piotrkowie Trybunalskim będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce