Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Aktualności medialneSpotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3”

Data dodania: 24.10.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa na spotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3”.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie (piątek - 26.10.2018 r.)

Data dodania: 24.10.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 26 października 2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Kielcach

Data dodania: 24.09.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 25.09.2018 biuro w Kielcach, będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „szkolenie „Kelner z elementami baristy, obsługa kasy fiskalnej + certyfikat ECDL BASE” (Kielce)

Data dodania: 07.08.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Kelner z elementami baristy, obsługa kasy fiskalnej + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Kielcach został zamknięty w dniu 03.08.2018 r.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 20.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniach 26/07/2018-08/08/2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 16.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 16/07/2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Nieczynne Biuro w Piotrkowie Trybunalskim

Data dodania: 11.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 16.07.2018 r. w Starostwie Powiatowym przy ulicy Łęczyckiej 16 w Poddębicach odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone Funduszom Europejskim na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny w Sieradzu. Serdecznie zapraszamy
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 06.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniach 09-10/07/2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Granty dla organizacji pozarządowych

Data dodania: 15.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Lokalna Grupa Działania „U – Źródeł” ogłosiła dwa nabory wniosków dla osób fizycznych i prawnych z wyłączeniem prowadzących działalność gospodarczą oraz z wyłączeniem jednostek sektora finansów publicznych. Wnioski o przyznanie pomocy można będzie składać na organizację wydarzeń związanych z promocją „Piekielnego Szlaku” oraz wzmocnieniem potencjału organizacji pozarządowych. Dofinansowanie zostanie przyznane podmiotom mającym swoją siedzibę, oddział lub adres zamieszkania na obszarze gmin: Białaczów, Paradyż, Żarnów, Gowarczów, Końskie (obszar wiejski), Ruda Maleniecka, Smyków, Stąporków, Bliżyn. Grant można przeznaczyć na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań, festynów, akcji społecznych, zakup rzeczy i środków trwałych oraz wzmocnienie kapitału społecznego. Projekty muszą być zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju (LSR), tj. których celem jest „Stworzenie u źródeł możliwości rozwoju przedsiębiorczości”.
Czytaj więcej


Stażysta z projektu "Nowa Jakość Kształcenia Efektem Zatrudnienia”

Data dodania: 15.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości realizując projekt „Nowa Jakość Kształcenia Efektem Zatrudnienia”, informuje o możliwości pozyskania przez przedsiębiorców na 1 miesiąc wakacyjny (lipiec lub sierpień) stażystów tj. uczniów ZSP kształcących się na kierunkach: Technik Informatyk, Technik handlowiec, Technik logistyk, Technik pojazdów samochodowych, będących uczestnikami w/w projektu, po szkoleniach:
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce