Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

PlanowaneDotacje na badania lub infrastrukturę badawczo-rozwojową przedsiębiorstw

Data dodania: 16.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego mogą uzyskać dofinansowanie dla projektów związanych z działalnością badawczo-rozwojową (B+R). Przedsięwzięcia finansowane są ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Aktualnie trwają dwa nabory wniosków:
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 16.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 16/07/2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej


Nieczynne Biuro w Piotrkowie Trybunalskim

Data dodania: 11.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 16.07.2018 r. w Starostwie Powiatowym przy ulicy Łęczyckiej 16 w Poddębicach odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone Funduszom Europejskim na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny w Sieradzu. Serdecznie zapraszamy
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 06.07.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W dniach 09-10/07/2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Zmiana godzin pracy

Data dodania: 27.06.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
w okresie wakacyjnym
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Skarżysku - Kamiennej

Data dodania: 26.06.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W dniach 27.06.2018 r. – 04.07.2018 r. biuro w Skarżysku – Kamiennej będzie nieczynne.
Czytaj więcej


INFORMACJA O WYBORZE WYKŁADOWCÓW/TRENERÓW WYŁONIONYCH

Data dodania: 18.06.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W RAMACH ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 3/ZK/2018 z dnia 25.05.2018 r.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Warszawie

Data dodania: 18.06.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W dniu 21.06.2018 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Granty dla organizacji pozarządowych

Data dodania: 15.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Lokalna Grupa Działania „U – Źródeł” ogłosiła dwa nabory wniosków dla osób fizycznych i prawnych z wyłączeniem prowadzących działalność gospodarczą oraz z wyłączeniem jednostek sektora finansów publicznych. Wnioski o przyznanie pomocy można będzie składać na organizację wydarzeń związanych z promocją „Piekielnego Szlaku” oraz wzmocnieniem potencjału organizacji pozarządowych. Dofinansowanie zostanie przyznane podmiotom mającym swoją siedzibę, oddział lub adres zamieszkania na obszarze gmin: Białaczów, Paradyż, Żarnów, Gowarczów, Końskie (obszar wiejski), Ruda Maleniecka, Smyków, Stąporków, Bliżyn. Grant można przeznaczyć na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań, festynów, akcji społecznych, zakup rzeczy i środków trwałych oraz wzmocnienie kapitału społecznego. Projekty muszą być zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju (LSR), tj. których celem jest „Stworzenie u źródeł możliwości rozwoju przedsiębiorczości”.
Czytaj więcej


Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości posiada do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 29,11 m2 (dwa pomieszczenia).

Data dodania: 08.06.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Lokal usytuowany jest na parterze, przy ul. Mieszka I 1 – wejście naprzeciw Sądu Rejonowego (podjazd dla osób niepełnosprawnych).
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce