Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

ProjektInformacja o odstąpieniu od podpisania umowy i wyborze kolejnego Oferenta

Data dodania: 21.09.2017 / Autor: Mateusz Kania
Dotyczy: Zapytanie ofertowe nr 2/ZK/2017 z dnia 24.08.2017 r. dotyczące zakupu i dostawy sprzętu komputerowego w ramach Projektu „Nowa Jakość Kształcenia Efektem Zatrudnienia” nr RPSW.08.05.01-26-0092/16, realizowanego w ramach Poddziałania 8.5.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego „Podniesienie jakości kształcenia zawodowego oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU”
Czytaj więcej


Instrumenty Finansowe dla rozwoju województwa łódzkiego

Data dodania: 15.09.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Uprzejmie informujemy, że 14 września 2017 r. Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości podpisało z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, pełniącym rolę Menadżera Funduszu Funduszy, Umowę Operacyjną w ramach Projektu pn.
Czytaj więcej


Szczegółowy harmonogram udzielania wsparcia w Projekcie „PERSPEKTYWY” – Grupa VIII Uczestnicy szkolenia „Pracownik ds. płac i kadr” + ECDL STANDARD – Edycja V

Data dodania: 13.09.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Kategoria: Planowane , Projekt
Nr projektu: WND-POWR.01.02.02-10-0017/15 Tytuł projektu: „PERSPEKTYWY”
Czytaj więcej


Kolejny nabór na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu realizowanego przez KSWP

Data dodania: 13.09.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Kategoria: Planowane , Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości realizuje projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 10.4.1 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości poprzez zastosowanie instrumentów zwrotnych i bezzwrotnych.
Czytaj więcej


Trwają przygotowania do zagranicznych wyjazdów edukacyjnych w ramach projektu Erasmus+

Data dodania: 13.09.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Ruszył I etap realizacji projektu pn. „Z globalizacją nam po drodze – kształcenie na europejskim poziomie", w ramach którego uczestnicy zakwalifikowani do odbycia mobilności edukacyjnych wzięli udział w szkoleniu z zakresu historii, kultury i obyczajów panujących w Portugalii, Hiszpanii oraz Szwecji. Szkolenie odbyło się 03.08.2017 r. w siedzibie KSWP i prowadzone było w luźnej atmosferze, w formie warsztatów przepełnionych dyskusjami, wymianą doświadczeń oraz degustacją przygotowanych specjalnie na tę okoliczność potraw charakterystycznych dla trzech państw, do których niebawem zrealizowane zostaną wyjazdy.
Czytaj więcej


Zakończenie naboru Formularzy zgłoszeniowych

Data dodania: 01.09.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu „PERSPEKTYWY” na szkolenie Pracownik ds. kadr i płac + ECDL STANDARD (V edycja) zostanie zamknięty w dniu 05.09.2017 r.
Czytaj więcej


Zagraniczne praktyki uczniów z Szydłowca w ramach Programu Erasmus Plus

Data dodania: 09.08.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
W dniach od 2 do 15 lipca 2017 roku grupa 10 stolarzy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu przebywała w Plymouth w Wielkiej Brytanii - w celu odbycia dodatkowych praktyk zawodowych w ramach projektu "Praktyki zagraniczne szansą na rozwój kompetencji zawodowych" realizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości. Projekt jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ na podstawie umowy podpisanej z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji
Czytaj więcej


Przedłużenie naboru do projektu

Data dodania: 12.07.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
„Z globalizacją nam po drodze – kształcenie na europejskim poziomie"
Czytaj więcej


Szukasz Pracy? Skorzystaj!

Data dodania: 09.06.2017 / Autor: Mateusz Kania
„Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach realizuje projekt w ramach RPO WŚ 10.2.2. pn. „Szukasz Pracy? Skorzystaj!”.
Czytaj więcej


Postawmy na dzieciaki z powiatu koneckiego – TRWA GŁOSOWANIE!!!

Data dodania: 24.05.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane , Projekt
Trwa głosowanie w ramach konkursu AVIVA na projekty dla dzieciaków! My również aplikowaliśmy o środki na zajęcia dla 500 dzieci z powiatu koneckiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami inicjatywy i do oddania głosu na nasz projekt:
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce