Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

ProjektZamknięcie naboru na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” (Starachowice)

Data dodania: 25.09.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Starachowicach zostaje zamknięty w dniu 28.09.2018 r.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” (Kielce)

Data dodania: 25.09.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Kielcach zostaje zamknięty w dniu 25.09.2018 r.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” (Końskie)

Data dodania: 29.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Końskich zostaje zamknięty w dniu 29.08.2018 r.
Czytaj więcej


UWAGA GMINY – PRZEDŁUŻAMY TERMIN NABORU WNIOSKOW W RAMACH NABORU UZUPEŁNIAJĄCEGO

Data dodania: 27.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Partnerzy realizujący projekt „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z internetu, e-usług ”przedłużają uzupełniający nabór wniosków o dotacje.
Czytaj więcej


Wolne miejsca na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE”

Data dodania: 09.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż trwa nabór na bezpłatne szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” realizowane w ramach projektu „Aktywność to Twoja szansa”.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „Magazynier – Operator wózków jezdniowych + uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego” (Starachowice)

Data dodania: 09.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Magazynier - Operator wózków jezdniowych + uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego” realizowane w Starachowicach zostanie zamknięty w dniu 25.06.2018 r.
Czytaj więcej


Ostatnie wolne miejsca na szkolenie „Kelner z elementami baristy, obsługa kasy fiskalnej + certyfikat ECDL BASE” (Starachowice)

Data dodania: 09.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Kelner z elementami baristy, obsługa kasy fiskalnej + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Starachowicach zostanie zamknięty w dniu 13.08.2018r.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru formularzy na szkolenie do projektu „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Kelner z elementami baristy, obsługa kasy fiskalnej + szkolenie komputerowe ECDL BASE

Data dodania: 07.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Kelner z elementami baristy, obsługa kasy fiskalnej + szkolenie komputerowe ECDL BASE” realizowane w Końskich (I edycja) został zamknięty w dniu 16.07.2018 r.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „szkolenie „Magazynier – Operator wózków jezdniowych + uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego” (Kielce)

Data dodania: 07.08.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Magazynier – Operator wózków jezdniowych + uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego” realizowane w Kielcach został zamknięty w dniu 21.06.2018 r.
Czytaj więcej


UZUPEŁNIAJĄCY NABÓR WNIOSKÓW O DOTACJE

Data dodania: 25.07.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Informujemy, że ogłoszony został nabór uzupełniający do projektu „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z internetu, e-usług”.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce