Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

ProjektZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/RPSW.08.05.01-26-0022/17 z dnia 19.11.2018 r.

Data dodania: 19.11.2018 / Autor: Mateusz Kania
dotyczące wyboru Wykładowcy/trenera do przeprowadzenia zajęć dodatkowych z matematyki (kody CPV: 80500000-9)
Czytaj więcej


ZAPYTANIE OFERTOWE NR 4/RPSW.08.05.01-26-0022/17 z dnia 19.11.2018 r.

Data dodania: 19.11.2018 / Autor: Mateusz Kania
dotyczące wyboru Wykładowcy/trenera do przeprowadzenia zajęć dodatkowych z języka angielskiego (kody CPV: 80500000-9)
Czytaj więcej


Pożyczka na rozwój turystyki

Data dodania: 09.11.2018 / Autor: Przemysław Sipika
dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę i prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej i okołoturystycznej według PKD na obszarze Polski Wschodniej
Czytaj więcej


Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space

Data dodania: 07.11.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w październiku 2018 r, wzięło udział w projekcie pod nazwą "Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space " we współpracy z Centrum Doradztwa Strategicznego z Krakowa i Fundacją British Council z Warszawy. Projekt był formą mobilności ponadnarodowej służący wymianie doświadczeń związanych z „dobrymi praktykami” stosowanymi w Chorwacji i zapoznaniem się z najlepszymi praktykami i rozwiązaniami oferowanymi przez miasto Szybenik w obszarze związanym z rewitalizacją społeczną, planowaniem przestrzennym oraz rozwojem przedsiębiorczości.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” (Starachowice)

Data dodania: 25.09.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Starachowicach zostaje zamknięty w dniu 28.09.2018 r.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” (Kielce)

Data dodania: 25.09.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Kielcach zostaje zamknięty w dniu 25.09.2018 r.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” (Końskie)

Data dodania: 29.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Końskich zostaje zamknięty w dniu 29.08.2018 r.
Czytaj więcej


UWAGA GMINY – PRZEDŁUŻAMY TERMIN NABORU WNIOSKOW W RAMACH NABORU UZUPEŁNIAJĄCEGO

Data dodania: 27.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Partnerzy realizujący projekt „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z internetu, e-usług ”przedłużają uzupełniający nabór wniosków o dotacje.
Czytaj więcej


Wolne miejsca na szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE”

Data dodania: 09.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż trwa nabór na bezpłatne szkolenie „Przedstawiciel handlowy + certyfikat ECDL BASE” realizowane w ramach projektu „Aktywność to Twoja szansa”.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „Magazynier – Operator wózków jezdniowych + uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego” (Starachowice)

Data dodania: 09.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Magazynier - Operator wózków jezdniowych + uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego” realizowane w Starachowicach zostanie zamknięty w dniu 25.06.2018 r.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce