Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Akademia Kompetencji

Data dodania: 06.06.2013 / Autor: Mateusz Kania

W dniu 28 maja 2013 r. Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości uczestniczyło w Akademii Kompetencji. Był to cykl szkoleń organizowany regularnie przez Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego.

W ramach wydarzenia studenci mieli możliwość spotkania przedstawicieli firm i instytucji dających możliwości zatrudnienia oraz oferujących wsparcie dla osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. W trakcie wydarzeń wszystkie działania skierowane były na rozwijanie dodatkowych kwalifikacji i kompetencji przez studentów i absolwentów UŁ.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Akademickiego Biura Karier Zawodowych UŁ, na osiedlu Lumumbowo w Łodzi. Dotyczyło ono prezentacji możliwości pozyskania środków na finansowanie działalności gospodarczej w ramach inicjatywy JEREMIE. Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menedżer Łódzkiego Regionalnego Funduszu Powierniczego zaprezentował samą inicjatywę JEREMIE oraz warunki jakie należy spełnić, aby móc otrzymać wsparcie. W dalszej kolejności swoje oferty zaprezentowali obecni pośrednicy: Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, ES Bank oraz FM Bank.  

W spotkaniu uczestniczyło 11 studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Pomimo bardzo niesprzyjającej pogody dotarli na szkolenie, a tym samym wykazali się podstawowymi cechami przedsiębiorczymi, czyli wytrwałością i determinacją. Uczestnicy byli żywo zainteresowani możliwością uzyskania pożyczki w ramach inicjatywy JEREMIE i zadawali bardzo dużo pytań. 

Podobne aktualności

NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

23.01.2019

Zapraszamy na spotkanie do Połańca

Czytaj więcej

NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

22.01.2019

Zapraszamy na spotkanie "NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW” w Staszowie

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Warszawie

22.01.2019

W dniu 25 stycznia 2019 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce