Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Seminaria, konferencjeNasza droga do Niepodległej

Data dodania: 31.10.2018 / Autor: Mateusz Kania
Zapraszamy na wernisaż pamiątkowych fotografii upamiętniających 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości
Czytaj więcej


Spotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3”

Data dodania: 24.10.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa na spotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3”.
Czytaj więcej


Zapraszamy na wernisaż prac absolwentów ZPSP Kielce

Data dodania: 24.05.2018 / Autor: Mateusz Kania
.
Czytaj więcej


Zewnętrzne źródła finansowania szansą na rozwój dla MŚP

Data dodania: 18.05.2018 / Autor: Mateusz Kania
Urząd Miasta w Łodzi we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców, start-upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na spotkanie informacyjne.
Czytaj więcej


ZAPROSZENIE

Data dodania: 17.05.2018 / Autor: Mateusz Kania
Bank Gospodarstwa Krajowego, realizujący na terenie województwa łódzkiego projekt Jeremie2 serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu „Giełda Produktów Finansowych”, które odbędzie się 29 maja 2018 roku w godz. 10.30 – 14.30 w Hotelu Ambasador, ul. Piłsudskiego 29, Łódź.
Czytaj więcej


Spotkanie informacyjne

Data dodania: 27.04.2018 / Autor: Mateusz Kania
Urząd Miasta w Łodzi we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców, start-upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na spotkanie informacyjne:
Czytaj więcej


KSWP zaprasza do udziału w Seminarium dla firm – wsparcie eksportowe i patentowe dla kieleckich firm.

Data dodania: 04.04.2018 / Autor: Mateusz Kania
Seminarium regionalne „Patent na sukces” odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. w Kielcach na Politechnice Świętokrzyskiej. Organizatorem seminarium jest Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej, które w tym roku obchodzi jubileusz stulecia. Partnerem wydarzenia jest Politechnika Świętokrzyska. Z inicjatywy Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce w seminarium gościnnie wezmą udział przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu z prezentacją projektu Polskie Mosty Technologiczne.
Czytaj więcej


Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz Business Link Łódź

Data dodania: 19.03.2018 / Autor: Mateusz Kania
„Zewnętrzne źródła finansowania szansą na rozwój MŚP”
Czytaj więcej


Spotkanie Informacyjne „Zewnętrzne źródła finansowania szansą na rozwój MŚP”

Data dodania: 09.03.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Cel spotkania: pozyskanie przez uczestników spotkania informacji o możliwościach i dostępnych instrumentach zewnętrznych źródeł finansowania z udziałem Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2014 – 2020 na rozwój przedsiębiorstw z sektora MŚP oraz zdobycie wiedzy o merytorycznych i finansowych aspektach tworzenia poprawnego biznesplanu.
Czytaj więcej


„Spódnice po godzinach – bądź piękna zimą” – spotkanie dla kobiet

Data dodania: 07.11.2017 / Autor: Mateusz Kania
GOŚĆ SPECJALNY – Witold Casetti !
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce