Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Seminaria, konferencje"Nowy Rok 2019. Nowe możliwości dla przedsiębiorców" - Lipnik

Data dodania: 15.01.2019 / Autor: Mateusz Kania
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Gminy Lipnik ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne pt. „NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”
Czytaj więcej


NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Data dodania: 07.12.2018 / Autor: Mateusz Kania
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne pt. „NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW” które, odbędzie się w dniu 12.12.2018 o godz. 12.00 w siedzibie KSWP przy ul. Staszica 2A w Końskich.
Czytaj więcej


„Marszałek Józef Piłsudski widziany oczami dzieci”

Data dodania: 27.11.2018 / Autor: Mateusz Kania
Wychowanie patriotyczne stanowi nierozerwalną część edukacji szkolnej. Dlatego z okazji 100-letniej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości dzieci i młodzieży z Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie przygotowały pracę pt. „Marszałek Józef Piłsudski widziany oczami dzieci”.
Czytaj więcej


Nasza droga do Niepodległej

Data dodania: 31.10.2018 / Autor: Mateusz Kania
Zapraszamy na wernisaż pamiątkowych fotografii upamiętniających 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości
Czytaj więcej


Spotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3”

Data dodania: 24.10.2018 / Autor: Przemysław Sipika
W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa na spotkanie dla wnioskodawców konkursu „Krajowe zamówienia publiczne. Makroregion 3”.
Czytaj więcej


Zapraszamy na wernisaż prac absolwentów ZPSP Kielce

Data dodania: 24.05.2018 / Autor: Mateusz Kania
.
Czytaj więcej


Zewnętrzne źródła finansowania szansą na rozwój dla MŚP

Data dodania: 18.05.2018 / Autor: Mateusz Kania
Urząd Miasta w Łodzi we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców, start-upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na spotkanie informacyjne.
Czytaj więcej


ZAPROSZENIE

Data dodania: 17.05.2018 / Autor: Mateusz Kania
Bank Gospodarstwa Krajowego, realizujący na terenie województwa łódzkiego projekt Jeremie2 serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu „Giełda Produktów Finansowych”, które odbędzie się 29 maja 2018 roku w godz. 10.30 – 14.30 w Hotelu Ambasador, ul. Piłsudskiego 29, Łódź.
Czytaj więcej


Spotkanie informacyjne

Data dodania: 27.04.2018 / Autor: Mateusz Kania
Urząd Miasta w Łodzi we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców, start-upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na spotkanie informacyjne:
Czytaj więcej


KSWP zaprasza do udziału w Seminarium dla firm – wsparcie eksportowe i patentowe dla kieleckich firm.

Data dodania: 04.04.2018 / Autor: Mateusz Kania
Seminarium regionalne „Patent na sukces” odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. w Kielcach na Politechnice Świętokrzyskiej. Organizatorem seminarium jest Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej, które w tym roku obchodzi jubileusz stulecia. Partnerem wydarzenia jest Politechnika Świętokrzyska. Z inicjatywy Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce w seminarium gościnnie wezmą udział przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu z prezentacją projektu Polskie Mosty Technologiczne.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce