Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

SzkoleniaOstatnia szansa na szkolenie „Operator wózków jezdniowych + uprawnienia UDT”

Data dodania: 15.11.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Krajowe stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, że przedłużony został termin rekrutacji uczestników na szkolenie „Operator wózków jezdniowych + uprawnienia UDT” w ramach projektu „ Nowa praca Nowe możliwości”.
Czytaj więcej


BEZPŁATNE SZKOLENIA INFORMATYCZNE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Data dodania: 25.10.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
KSWP informuje o naborze na bezpłatne szkolenia informatyczne dla osób pełnoletnich zamieszkujących na terenie gminy Skarżysko – Kamienna.
Czytaj więcej


NABÓR WNIOSKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Data dodania: 26.05.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Kategoria: Szkolenia
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje o możliwości skorzystania z dofinansowania na działania związane z kształceniem ustawicznym pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich.
Czytaj więcej


UWAGA!!!! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE

Data dodania: 22.03.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
PN. „JĘZYK ANGIELSKI KOMUNIKATYWNY – POZIOM KOMPETENCJI JĘZYKOWEJ A1”
Czytaj więcej


OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE „KADRY I PŁACE OD PODSTAW + PROGRAMY PŁATNIK I GRATYFIKANT”

Data dodania: 08.02.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż trwa nabór na szkolenie pn. „Kadry i płace od podstaw + programy Płatnik i Gratyfikant”
Czytaj więcej


NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO NA ROK 2017

Data dodania: 07.02.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje o możliwości skorzystania z dofinansowania na działania związane z kształceniem ustawicznym pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) z środków Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu.
Czytaj więcej


Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Biuro w Szydłowcu, oraz Skarżysku – Kamiennej informuje, iż trwa nabór na szkolenie: „STYLIZACJA PAZNOKCI MANICURE HYBRYDOWY I PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ”

Data dodania: 07.02.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Krótka charakterystyka szkolenia: Szkolenie adresowane jest do osób zainteresowanych nabyciem umiejętności w zakresie stylizacji paznokci. Program w sposób kompleksowy przewiduje omówienie zagadnień, praktyczną naukę technik stylizacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem znajomości modelowania paznokci, manicure-u hybrydowego, przedłużania paznokci metodą żelową, oraz przygotowanie uczestników do samodzielnej pracy w zawodzie manicurzysty i stylisty paznokci.
Czytaj więcej


Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie

Data dodania: 01.02.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Jak zacząć… środki na start
Czytaj więcej


OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE KOMPUTEROWE DLA SENIORÓW

Data dodania: 01.02.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż trwa nabór na szkolenie pn. „Podstawowa obsługa komputera dla Seniorów”
Czytaj więcej


UWAGA!!!! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE PN. „JĘZYK ANGIELSKI KOMUNIKATYWNY – POZIOM KOMPETENCJI JĘZYKOWEJ A2”

Data dodania: 12.01.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Kategoria: Szkolenia
Szkolenie przeznaczone dla osób dorosłych w każdym wieku, w którym mówienie jest na pierwszym miejscu. W szkoleniu kładziemy szczególny nacisk na praktykę i pracę ustną, w tym zadawanie pytań, udzielanie odpowiedzi. 80% lekcji to praca z lektorem, polegająca na kontrolowaniu dialogu, w którym lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia tematyczne. Regularne powtarzanie materiału pozwala na szybkie zapamiętywanie i utrwalanie nowego słownictwa i gramatyki.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce