Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

6 – MIESIĘCZNE STAŻE ZAWODOWE

Data dodania: 02.09.2014 / Autor: Przemysław Sipika
Kategoria: Projekt , Szkolenia

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości – Lider Projektu oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Szydłowcu – Partner Projektu od dnia 01.06.2014 r. rozpoczęło realizację projektu pn. „niePełnosprawni gotowi do pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII „Promocja integracji społecznej”, Działanie 7.4 „Niepełnosprawni na rynku pracy”. Projekt realizowany na podstawie umowy z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych, pełniącą rolę Instytucji Pośredniczącej II stopnia w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Projekt zakłada możliwość odbycia sześciomiesięcznego stażu przez beneficjentów z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim bądź umiarkowanym, zamieszkałych na terenie powiatu szydłowieckiego, będących w wieku 15-64 lata.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców z powiatu szydłowieckiego, którzy są zainteresowani pozyskaniem stażystów w miesiącach październik - listopad 2014 r.  Informujemy, że Pracodawca może przyjąć dowolną liczbę stażystów.

Sześciomiesięczne staże zawodowe organizowane są po ukończeniu następujących szkoleń:

 • Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej, BHP i minimum sanitarnym,
 • Pracownik biurowy z elementami telepracy i obsługą komputera,
 • Pracownik gastronomii z elementami organizacji eventów i carvingiem.

Możliwość odbycia sześciomiesięcznych staży zawodowych pozwoli naszym beneficjentom zdobyć nowe doświadczenia, a w przyszłości ułatwi uzyskanie stałego zatrudnienia.

 

Przedsiębiorców, którzy są zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat możliwościi warunków związanych z pozyskaniem stażystów prosimy o bezpośredni kontakt w niżej wymienionych Biurach Projektu:

 • Krajowe Stowarzyszenie Wpierania Przedsiębiorczości
  Biuro w Szydłowcu,
  ul. Staszica 3H, 26-500 Szydłowiec,
  tel. 48 6171349
 • Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Szydłowcu,
  ul. Zamkowa 9, 26-500 Szydłowiec,
  tel. 48 6170297
Podobne aktualności

NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

23.01.2019

Zapraszamy na spotkanie do Połańca

Czytaj więcej

NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

22.01.2019

Zapraszamy na spotkanie "NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW” w Staszowie

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Warszawie

22.01.2019

W dniu 25 stycznia 2019 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce