Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Masz fajny pomysł na Lokalny Produkt Sieciowy! Do wygrania udział w targach turystycznych.

Data dodania: 15.10.2014 / Autor: Mateusz Kania

Celem konkursu jest zachęcenie do współpracy lokalnych podmiotów, reprezentujących różne sektory na rzecz tworzenia i wdrażania lokalnych produktów sieciowych w sektorze turystyki.

Cele szczegółowe konkursu:

  • Promowanie tworzenia i wdrażania koncepcji lokalnych produktów sieciowych w sektorze turystyki.
  • Zachęcanie podmiotów działających w sektorze turystycznym i okołoturystycznym do współpracy mającej na celu stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej regionu.
  • Wykreowanie i promocja nowych pomysłów i koncepcji produktów turystycznych wykorzystujących zasoby lokalne.  

Uczestnicy konkursu

W konkursie mogą uczestniczyć grupy partnerskie/partnerstwa formalnie zarejestrowane lub nieformalne, działające w powiatach: kieleckim, opatowskim, ostrowieckim i sandomierskim (z wyłączeniem miast Kielce i Ostrowiec Św.), które rozwijają partnerską współpracę poprzez wdrożenie własnej koncepcji produktu sieciowego na zasadzie umowy partnerstwa i/lub umów dwustronnych.

Grupa musi liczyć co najmniej 2 i nie więcej niż 5 partnerów. Grupa partnerska/partnerstwo może być reprezentowana w konkursie przez organizację pozarządową lub inny podmiot należący do tego partnerstwa.

Główną nagrodą konkursu jest sfinansowanie udziału laureata 1. miejsca w targach turystycznych odbywających się na terenie Polski.

Pula nagród w konkursie wynosi 10 tys. zł. Wartość nagrody dla laureata 1. miejsca nie może przekroczyć 5.000 zł. Oprócz 1. nagrody, Komisja może przyznać również wyróżnienia w ramach posiadanych środków.

Termin składania wniosków: od 19 września 2014 roku do 31 grudnia  2014 roku.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u doradców KSWP lub na stronie http://www.swietokrzyskieswiss.pl

Doradcy KSWP są do Państwa dyspozycji również w zakresie przygotowania i opracowania dokumentacji.

Telefon: 41 249 03 61 lub 41 375 14 55 

e-mail: kswp@kswp.org.pl

Podobne aktualności

Ostatnia szansa na szkolenie „Operator wózków jezdniowych...

15.11.2017

Krajowe stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, że przedłużony został termin rekrutacji uczestników na szkolenie „Operator wózków...

Czytaj więcej

Wsparcie obszarów wiejskich

15.11.2017

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg” działająca na terenie gmin: Bałtów, Bodzechów, Chotcza, Ćmielów, Kunów, Lipsko, Rzeczniów,...

Czytaj więcej

Nieczynne biuro Piotrków Trybunalski w dn. 15.1.2017 r.

15.11.2017

W dniu 15 listopada 2017 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Piotrkowie Trybunalskim będzie nieczynne. Za...

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce