Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Masz fajny pomysł na Lokalny Produkt Sieciowy! Do wygrania udział w targach turystycznych.

Data dodania: 15.10.2014 / Autor: Mateusz Kania

Celem konkursu jest zachęcenie do współpracy lokalnych podmiotów, reprezentujących różne sektory na rzecz tworzenia i wdrażania lokalnych produktów sieciowych w sektorze turystyki.

Cele szczegółowe konkursu:

  • Promowanie tworzenia i wdrażania koncepcji lokalnych produktów sieciowych w sektorze turystyki.
  • Zachęcanie podmiotów działających w sektorze turystycznym i okołoturystycznym do współpracy mającej na celu stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej regionu.
  • Wykreowanie i promocja nowych pomysłów i koncepcji produktów turystycznych wykorzystujących zasoby lokalne.  

Uczestnicy konkursu

W konkursie mogą uczestniczyć grupy partnerskie/partnerstwa formalnie zarejestrowane lub nieformalne, działające w powiatach: kieleckim, opatowskim, ostrowieckim i sandomierskim (z wyłączeniem miast Kielce i Ostrowiec Św.), które rozwijają partnerską współpracę poprzez wdrożenie własnej koncepcji produktu sieciowego na zasadzie umowy partnerstwa i/lub umów dwustronnych.

Grupa musi liczyć co najmniej 2 i nie więcej niż 5 partnerów. Grupa partnerska/partnerstwo może być reprezentowana w konkursie przez organizację pozarządową lub inny podmiot należący do tego partnerstwa.

Główną nagrodą konkursu jest sfinansowanie udziału laureata 1. miejsca w targach turystycznych odbywających się na terenie Polski.

Pula nagród w konkursie wynosi 10 tys. zł. Wartość nagrody dla laureata 1. miejsca nie może przekroczyć 5.000 zł. Oprócz 1. nagrody, Komisja może przyznać również wyróżnienia w ramach posiadanych środków.

Termin składania wniosków: od 19 września 2014 roku do 31 grudnia  2014 roku.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u doradców KSWP lub na stronie http://www.swietokrzyskieswiss.pl

Doradcy KSWP są do Państwa dyspozycji również w zakresie przygotowania i opracowania dokumentacji.

Telefon: 41 249 03 61 lub 41 375 14 55 

e-mail: kswp@kswp.org.pl

Podobne aktualności

Bezzwrotne dotacje na założenie działalności gospodarczej

19.01.2018

Osoby powyżej 29. roku życia zamieszkałe na obszarach wiejskich, które są: bezrobotne, pozostające bez zatrudnienia, nieaktywne zawodowo lub...

Czytaj więcej

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/RPSW.02.01

12.01.2018

Zapytanie ofertowe w celu rozeznania rynku na przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w...

Czytaj więcej

Dotacje na poprawę efektywności energetycznej w sektorze...

12.01.2018

Trwa nabór wniosków na projekty poprawiające efektywność energetyczną budynków, w tym ograniczające redukcję emisji CO2 do powietrza. W konkursie...

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce