Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Potrzebujesz Dotacji ? Sprawdź swoje możliwości – skorzystaj z bezpłatnego Audytu wstępnego

Data dodania: 27.04.2015 / Autor: Mateusz Kania

W nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 przedsiębiorcy będą mogli liczyć na dużą pulę bezzwrotnych środków. Głównymi źródłami dotacji dla firm, będą konkursy z Regionalnych Programów Operacyjnych oraz z programów centralnych. Będą to dotacje m.in na inwestycje rozwojowe, innowacje, poprawę konkurencyjności, realizację badań naukowych i rozwojowych oraz dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Uważają Państwo, że dotacje są nieosiągalne? My obalamy to przekonanie. Uzyskanie dofinansowania jest możliwe, jeżeli wiemy gdzie aplikować, jak sporządzić wniosek aplikacyjny, jak przygotować dokumentację do konkursu.

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości  posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej. Naszym największym atutem jest skuteczność. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie  na każdym etapie aplikowania o środki unijne , od koncepcji projektu do jego rozliczenia i kontroli końcowej.

Chcemy, aby przystępując do aplikowania o fundusze unijne mieli Państwo świadomość swojego potencjału i możliwości, dlatego też zapraszamy już teraz do skorzystania z bezpłatnego Audytu wstępnego obejmującego:

- Identyfikację możliwości inwestycyjnych, w tym analiza wariantów i ich selekcja

- Doradztwo w zakresie wyboru optymalnego programu pomocowego

- Ocenę kwalifikowalności projektu i projektodawcy

- Określenie zadań (zaplanowanie przedsięwzięcia w sposób gwarantujący uzyskanie maksymalnej liczby punktów na ocenie merytorycznej

- Ocenę szans uzyskania dofinansowania

Przeprowadzenie Audytu wstępnego pozwoli na ocenę szans uzyskania dofinansowania oraz zidentyfikuje możliwości inwestycyjne Państwa firmy. Zapewni także Państwu dostęp do bieżącej informacji w zakresie funduszy unijnych.

Ci z Państwa, którzy skorzystają z bezpłatnego Audytu wstępnego uzyskają rabat na usługi doradcze w zakresie opracowania dokumentacji aplikacyjnej oraz rozliczania projektów unijnych.

Chcąc skorzystać z bezpłatnego Audytu wstępnego, wystarczy odesłać do Nas wypełnioną ankietę  i czekać na kontakt z Naszym Doradcą lub umówić się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.

Zapraszamy do kontaktu z Naszymi Doradcami:

Klarysa Ferens

k_ferens@kswp.org.pl

Tel: 41 260 46 61

Anna Buczyńska

a_buczynska@kswp.org.pl

Tel: 41 260 46 62

Podobne aktualności

Informacja o odstąpieniu od podpisania umowy i wyborze...

21.09.2017

Dotyczy: Zapytanie ofertowe nr 2/ZK/2017 z dnia 24.08.2017 r. dotyczące zakupu i dostawy sprzętu komputerowego w ramach Projektu „Nowa Jakość...

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Strachowicach

19.09.2017

W dniach 19.09.2017 r. do 22.09.2017 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Starachowicach będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

19.09.2017

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuję, że w wyniku przeprowadzonego Zapytania ofertowego nr 4/ZK/2017 z dnia 06.09.2017 r....

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce