Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

UWAGA!!! Nabór wniosków do projektu „STAROPOLSKI FUNDUSZ KAPITAŁOWY”

Data dodania: 05.03.2014 / Autor: Mateusz Kania

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach ogłasza nabór innowacyjnych pomysłów do projektu „STAROPOLSKI FUNDUSZ KAPITAŁOWY” finansowanego w ramach Programu Operacyjnego - Innowacyjna Gospodarka Działanie 3.1 Inicjowanie działalności innowacyjnej.

Nasi Doradcy pomogą przygotować i opracować całościową dokumentację niezbędną do złożenia wniosku.

Poprowadzą cały proces od opracowania koncepcji, poprzez sporządzanie wniosku wraz załącznikami, aż po prace kończące (uzupełnianie).

Nabór do Projektu prowadzony jest w sposób ciągły od 24 lutego 2014 roku do odwołania.

Do Projektu zgłaszać się mogą wszyscy Pomysłodawcy, chcący utworzyć nową spółkę kapitałową prawa

handlowego w oparciu o Pomysł Biznesowy.

Głównym celem projektu jest wzrost liczby nowopowstałych innowacyjnych firm w obszarach: biotechnologii, medycyny, OZE /ochrony środowiska, chemii oraz w innych branżach, w szczególności metalowo-odlewniczej i budowlanej.

W ramach Projektu SIPH wesprze nowopowstałe podmioty gospodarcze w celu wytworzenia innowacyjnych przedsięwzięć mogących z powodzeniem konkurować na arenie krajowej i międzynarodowej.

Cel główny zostanie osiągnięty poprzez tworzenie, na bazie innowacyjnych pomysłów nowych przedsiębiorstw, zapewniając im doradztwo w zakresie tworzenia nowej firmy, zarządzania, badania i testowania produktów i technologii, świadczenie usług niezbędnych dla nowopowstałych firm a także zasilenie finansowe nowego przedsiębiorcy. Następnym istotnym elementem jakościowym będzie zapewnienie kadry menadżerskiej rekrutowanej ze środowiska gospodarczego i przygotowanie jej poprzez transfer wiedzy i profesjonalna opiekę do prowadzenia projektów, a w przyszłości do zarządzania powstałymi firmami.

W okresie realizacji projektu Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa zasili kapitałowo co najmniej 15 nowych przedsiębiorstw kwotą do 200 000,00 Euro, nie przekraczając 49 % udziałów w nowo powstałym przedsiębiorstwie. Przyjęta przez Fundusz strategia inwestycyjna obejmuje okres zaangażowania kapitałowego od 1,5-5 lat.

Szczegółowych informacji udzielają doradcy Koneckiego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości.

Zapraszamy!

Telefon: 41 260 46 61 

Podobne aktualności

NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

23.01.2019

Zapraszamy na spotkanie do Połańca

Czytaj więcej

NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

22.01.2019

Zapraszamy na spotkanie "NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW” w Staszowie

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Warszawie

22.01.2019

W dniu 25 stycznia 2019 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce