Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

WydarzeniaAkcja Mikołajkowa

Data dodania: 08.12.2017 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Wydarzenia
W tym roku Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości przy współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy w Końskich zorganizowało akcję Mikołajkową, w ramach której przekazało podarki do instytucji działających w powiecie koneckim.
Czytaj więcej


„Czas zatrzymany – fotografia w technikach historycznych i stroje z dawnych witryn” – wernisaż w KSWP!

Data dodania: 16.10.2017 / Autor: Mateusz Kania
W czwartek nastąpiło uroczyste otwarcie niezwykłego wernisażu pn. „Czas zatrzymany – fotografia w technikach historycznych i stroje z dawnych witryn”, wnoszącego niepowtarzalny klimat, pozwalającego przenieść się w inny wiek - wiek XIX. Wystawa ukazuje fotografie na szkle ulic XIX wiecznego Lublina, sylizację z salonu modniarskiego stylizowanego na lata dwudzieste XX wieku, fotografie wykonane w technice gumografii oraz prace Zabytkowego Zakładu Hutniczego w Maleńcu.
Czytaj więcej


Dotacje dla przedsiębiorców z powiatu buskiego

Data dodania: 07.09.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Lokalna Grupa Działania „Królewskie Ponidzie” ogłosiła nabór wniosków współfinansowanych ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 - 2020 w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, Przedsięwzięcie I.1.1. „Wspieranie inicjatyw gospodarczych w istniejących mikro i małych przedsiębiorstwach”. Nabór wniosków rozpocznie się 18 września br. O dofinansowanie mogą ubiegać się mikro i małe przedsiębiorstwa działające na terenie gmin objętym Lokalną Strategią Rozwoju (LSR), tj.: Busko-Zdrój, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów, Solec-Zdrój, Stopnica, Tuczępy, Wiślica.
Czytaj więcej


„Świętokrzyskie talenty” – KSWP zaprasza na wyjątkową wystawę prac młodych artystów!

Data dodania: 22.02.2017 / Autor: Mateusz Kania
Po raz kolejny w siedzibie KSWP prezentowana jest wystawa prac dyplomowych uczniów Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach.
Czytaj więcej


Premia technologiczna dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dofinansowanie z programu przyznawane jest w formie częściowej spłaty kredytu

Data dodania: 02.02.2017 / Autor: Przemysław Sipika
Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) ogłosił nabór wniosków do Poddziałania 3.2.2: Kredyt na innowacje technologiczne w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Wnioskować mogą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach wsparcia wypłacana będzie premia technologiczna przeznaczona na spłatę części kapitału kredytu technologicznego. Wsparcie kierowane będzie na projekty dotyczące wdrożenia innowacji technologicznych, będących wynikiem własnych prac B+R przedsiębiorców, lub projekty dotyczące wdrożenia wyników prac B+R nabywanych przez przedsiębiorców w ramach projektu.
Czytaj więcej


Zebrane książki i zabawki trafiły do potrzebujących dzieci

Data dodania: 22.12.2016 / Autor: Przemysław Sipika
Zakończyła się czwarta edycja prowadzonej przez KSWP świątecznej zbiórki książek i zabawek. W tym roku dla potrzebujących dzieci zebrano przeszło 1200 maskotek, lalek i samochodzików, 150 gier edukacyjnych i puzzli oraz 650 bajek i przyborów szkolnych.
Czytaj więcej


Mikołajkowa zbiórka książek i zabawek dla dzieci!

Data dodania: 06.12.2016 / Autor: Mateusz Kania
Ruszyła IV edycja zbiórki książek, zabawek i artykułów szkolnych, która prowadzona będzie od 5 do 16 grudnia 2016 r. w ośmiu placówkach KSWP działających na terenie województwa świętokrzyskiego, mazowieckiego i łódzkiego.
Czytaj więcej


Szaleniec z Maleńca w KSWP!

Data dodania: 08.11.2016 / Autor: Mateusz Kania
Kim, a raczej czym jest Szaleniec z Maleńca?
Czytaj więcej


KSWP nawiązało współpracę z Uzdrowiskiem Busko – Zdrój S.A.

Data dodania: 03.08.2016 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Wydarzenia
19 lipca odbyło się uroczyste podpisanie deklaracji współpracy pomiędzy KSWP, a Uzdrowiskiem Busko – Zdrój S.A.
Czytaj więcej


Spotkanie informacyjne „Nowe możliwości dla przedsiębiorców”

Data dodania: 22.06.2016 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce