Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Praca w KSWP

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które swój dynamiczny rozwój zawdzięcza pracownikom. Zarówno młodej kadrze, której nowatorskie pomysły i ambicja są naszą siłą napędową, jak i doświadczonym pracownikom, którzy stanowią filar naszej organizacji.

 

Stawiamy na ludzi otwartych na wiedzę, gotowych do podejmowania wyzwań , dla których praca to nie obowiązek lecz możliwość samorealizacji i wykorzystania w praktyce nabytych umiejętności.  

(...) Nie ma żadnego znaczenia, z jakiego punktu startujesz, ważne jest, dokąd zmierzasz. (...)

Cytat z książki: "Ponad Szczytem" Zig Ziglar

Szkolenia i rozwój

Promujemy pracowników wewnątrz stowarzyszenia. W sytuacji pojawienia się nowych zadań lub wyzwań wykorzystujemy w pierwszej kolejności potencjał naszych pracowników.

Jednakże w związku z ciągłym rozwojem Naszej organizacji pojawiają się nowe stanowiska pracy wówczas zostaje uruchomiona rekrutacja zewnętrzna, której celem jest dobór zdolnych i ambitnych ludzi, którzy powiększą grono naszej wykwalifikowanej kadry.

Niedoświadczony Pracownik zatrudniony jest kolejno jako referent lub starszy referent, a po zdobyciu odpowiedniej wiedzy popartej doświadczeniem zawodowym i po uzyskaniu odpowiednich kompetencji możliwy jest awans na stanowisko specjalisty oraz starszego specjalisty w określonych pionach usług.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie stanowią najcenniejszy zasób naszej organizacji, dlatego promujemy osoby realizujące swoje pasje i zainteresowania, potrafiące pracować w zespole i umiejące podejmować trafne decyzje.
Dajemy im możliwość nauki poprzez pracę, wspieraną poprzez liczne szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. 

Praca i integracja

Dla każdego z nas ważna jest  przyjazna atmosfera w pracy. Spotkania i wyjazdy integracyjne są okazją do lepszego poznania się, nawiązania bliższych, mniej formalnych kontaktów.

Przyjazna atmosfera przenosi się na jakość pracy i przyczynia się do lepszego, zespołowego podejścia do rozwiązywania problemów.

Jeżeli ważne są dla Ciebie aspiracje zawodowe i  jesteś gotów zmierzyć się z wyzwaniami jakie na ciebie czekają w KSWP, skorzystaj z okazji i wyślij swoją aplikację!

 Oferujemy:

  • Pracę stałą lub dodatkową w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń wsparty systemem premiowym,
  • Interesującą i dynamiczną pracę w zgranym zespole,
  • Realną możliwość rozwoju i samorealizacji.

Oczekujemy:

  • Kreatywności i  umiejętności nawiązywania nowych kontaktów,
  • Pro aktywności i otwartości na zmiany,
  • Zaangażowania w pracę i zorientowania na sukces.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV z Listem Motywacyjnym) z dopiskiem „PRACA” na adres: rekrutacja@kswp.org.pl

Jeśli aplikacja nie dotyczy konkretnej oferty w temacie wiadomości prosimy o podanie jednego z przedstawionych poniżej działów:

- administarcji,

- księgowości i kadr,

- usług finansowych,

- usług informacyjnych i doradczych,

- usług szkoleniowych,

- marketing i PR.

 

Nie zapomnij załączyć zdjęcia i przedstawić siebie w jak najlepszym świetle, potrzebujemy pracowników szczerych, otwartych i znających swoja wartość. Powodzenia!


Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

"Nowy Rok 2019. Nowe możliwości dla przedsiębiorców" - Rytwiany

14.02.2019

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Gminy Rytwiany ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne pt. „NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”

Czytaj więcej
Newsletter

Usługa newslettera została wyłączona

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce