Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Nasze formy wsparcia

Regulamin

REGULAMIN

świadczenia usług subskrypcji Newslettera

Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości

1. Wydawcą Newslettera jest Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości z siedzibą w Końskich przy ulicy Staszica  2A.

2. W ramach usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres  e-mail wysyłana będzie przez Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej Newsletterem.

3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu www.kswp.org.pl jest usługą bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.

4. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej www.kswp.org.pl:

  • wpisanie w odpowiednim formularzu adresu e-mail na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter oraz zaznaczenie pola „Akceptuje politykę i regulamin” co jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niemniejszego regulaminu,
  • aktywowanie linku zawartego w e-mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawności informacji podanych podczas rejestracji.

5. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.

6. Każdy Newsletter zawiera:

  • informację o nadawcy,
  • wypełnione pole temat, określające treść przesyłki,
  • informację o sposobie rezygnowania z usługi.

7. Każdy subskrybent Newslettera może zrezygnować z jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w każdej przesyłanej wiadomości.

8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.

9. Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości  informuje, że:

  • podanie danych osobowych Użytkownika jest dobrowolne,
  • użytkownik ma prawo dostępu i poprawiania treści swoich danych,
  • użytkownik może w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
  • dane osobowe przetwarzane bedą zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

"Nowy Rok 2019. Nowe możliwości dla przedsiębiorców" - Rytwiany

14.02.2019

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Gminy Rytwiany ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne pt. „NOWY ROK 2019. NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”

Czytaj więcej
Newsletter

Usługa newslettera została wyłączona

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce