Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

UWAGA - Komunikat dla MŚP

Data dodania: 09.12.2019 / Autor: Mateusz Kania

Rozpoczął się drugi nabór na vouchery.

Szanowny Przedsiębiorco,

rozpoczął się nabór na wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw z regionu świętokrzyskiego.

  • Beneficjenci otrzymują voucher - to forma umowy na bezzwrotne dofinansowanie, uprawniająca Wnioskodawcę  do zakupienia u Usługodawcy (np. Instytucji Otoczenia Biznesu) usługi doradczej o określonej wartości.
  • Katalog usług doradczych, na które MŚP może pozyskać dofinansowanie jest otwarty i tylko od zapotrzebowania danej firmy zależy jaki rodzaj wsparcia wybierze.
  • W ramach vouchera na realizację usługi doradczej możliwe jest przeznaczenie części wydatków na środki trwałe i/lub wartości niematerialne i prawne.

Korzyści dla firmy

Doradztwo eksperckie pozwoli na realną ocenę czy i jakie rozwiązania lub inwestycje wdrożyć w przedsiębiorstwie. Przedsiębiorca dowie się jak poprawić procesy i podnieść standardy pracy by osiągnąć jak największe korzyści. Usługi doradcze mają przede wszystkim podnieść konkurencyjność i efektywność MŚP, ocenić jakie działania będą sprzyjały wzrostowi sprzedaży, generowały zyski i redukowały koszty. Dobrze zrealizowana usługa doradcza to droga do dynamicznego rozwoju firmy.

Nabór do projektu do 10 stycznia 2020 r. 

Można uzyskać dofinansowanie w wysokości do 150 000,00 zł, do 85% (pomoc de minimis).

 Zapraszamy na bezpłatne konsultacje ze Specjalistą Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w zakresie pozyskiwania dofinansowań dla MŚP. Z uwagi na ograniczoną liczbę spotkań możliwość umówienia konsultacji tylko do 19 grudnia 2019 r. pod nr tel. 41 260 46 14 lub 41 260 46 16.

 

Projekt realizowany jest przez Województwo Świętokrzyskie – Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, w ramach 2 Osi Priorytetowej, Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Województwo Świętokrzyskie – Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w ramach projektu pełni rolę Operatora Systemu Popytowego.

Podobne aktualności

Wstrzymanie naboru wniosków

09.07.2020

W związku z wpływem wniosków pożyczkowych o wartości przekraczającej 100% dostępnych środków w ramach Pożyczki Płynnościowej województwa...

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Łodzi

02.07.2020

W dniu 06.07.2020 biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Łodzi będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Dotacje dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw...

24.06.2020

Ruszył nabór wniosków w ramach Poddziałania II.3.1 Innowacje w MŚP – wsparcie MŚP negatywnie dotkniętych skutkami epidemii COVID – 19 Regionalnego...

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce