Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

AktualnościZamknięcie naboru do ścieżki przekwalifikowanie w Łodzi

Data dodania: 02.10.2019 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Nabór do ścieżki przekwalifikowanie w ramach projektu „Szansa na nowy start” w Łodzi zostanie zamknięty 02.10.2019 r. o godz. 16.00.
Czytaj więcej


Targi Pracy w Końskich

Data dodania: 02.10.2019 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 27 września 2019 r. Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wzięło udział w Regionalnych Targach Pracy zorganizowanych w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich.
Czytaj więcej


Nawet 250 tys. zł dotacji na założenie działalności pozarolniczej

Data dodania: 01.10.2019 / Autor: Mateusz Kania
Nawet 250 tys. złotych dotacji na założenie działalności gospodarczej mogą otrzymać osoby fizyczne, które podlegają jako rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika ubezpieczeniu społecznemu rolników (KRUS). Wnioski przyjmuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich” objętego PROW na lata 2014-2020.
Czytaj więcej


Szkolenie Pracownicze Plany Kapitałowe

Data dodania: 27.09.2019 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie dzięki któremu zapoznacie się Państwo z tematyką nowej formy oszczędzania- Pracowniczymi Planami Kapitałowymi. Na szkoleniu przedstawione zostaną w przystępny sposób odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z tematem: po co są PPK i jaką rolę mają spełniać?
Czytaj więcej


Pieniądze dla firm na wdrożenie innowacji

Data dodania: 26.09.2019 / Autor: Przemysław Sipika
Już w październiku rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów realizowanych przez przedsiębiorców na terenie miast średnich wraz z okolicznymi gminami. Dofinansowanie mogą otrzymać projekty dotyczące wprowadzenia na rynek nowych lub znacząco ulepszonych produktów (wyrobów lub usług) lub wdrożenia w przedsiębiorstwie innowacyjnego procesu technologicznego, które są wynikiem przeprowadzonych przez wnioskodawcę samodzielnie lub na jego zlecenie prac badawczo-rozwojowych lub zakupionych wyników prac badawczo-rozwojowych. Projekty dofinansowywane są w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Szczegółowe informacje dotyczące ogłoszonego konkursu poniżej.
Czytaj więcej


Dotacje na podejmowanie działalności gospodarczej na obszarach wiejskich

Data dodania: 26.09.2019 / Autor: Przemysław Sipika
Mieszkańcy kilkunastu gmin z województwa świętokrzyskiego i kilku gmin z województwa łódzkiego już w październiku br. będą mogli składać wnioski do Lokalnych Grup Działania w celu pozyskania bezzwrotnej dotacji na podjęcie działalności gospodarczej. Projekty realizowane będą na terenie gmin:
Czytaj więcej


Zmiana dni pracy biur Skarżysko-Kamienna i Szydłowiec

Data dodania: 26.09.2019 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
Informujemy, że biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Szydłowcu będzie czynne w godzinach 8:00 do 16:00 w poniedziałki i wtorki, zaś biuro w Skarżysku – Kamiennej w godzinach 8:00 do 16:00 w środy, czwartki i piątki.
Czytaj więcej


Trwa nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

Data dodania: 20.09.2019 / Autor: Mateusz Kania
Priorytety Rady Rynku Pracy wydatkowania środków z Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2019 roku:
Czytaj więcej


Szkolenie przygotowujące do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym

Data dodania: 20.09.2019 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie dedykowane osobom zainteresowanym uzyskaniem certyfikatu kompetencji zawodowych w transporcie drogowym rzeczy lub osób. Na szkoleniu omówione zostaną najważniejsze zagadnienia wraz z praktycznymi ćwiczeniami w zakresie rozwiązywania zadań wymaganych na egzaminie.
Czytaj więcej


250 tysięcy premii na działalność pozarolniczą!

Data dodania: 19.09.2019 / Autor: Mateusz Kania
Od 30 września do 29 października Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o premię na rozpoczęcie działalności pozarolniczej.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce