Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

AktualnościPodsumowanie projektu e – Aktywni dostęp do technologii cyfrowych

Data dodania: 27.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
Ostatni etap projektu e -Aktywni za nami. Podczas spotkania podsumowującego dyskutowaliśmy na temat doświadczeń i dobrych praktyk zdobytych podczas mobilności zagranicznych, które moglibyśmy zastosować w działalności Stowarzyszenia.
Czytaj więcej


Nieczynne biuro w Łodzi

Data dodania: 26.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W dniu 27.10.2022 r. (czwartek) Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Łodzi będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Robogrant – pieniądze na rozwój polskiej branży meblarskiej

Data dodania: 26.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
Już wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na robotyzację branży meblarskiej. Firmy będą mogły pozyskać nawet 850 tysięcy złotych. Grant może być przyznany na projekty dotyczące zwiększenia robotyzacji przedsiębiorstw produkcyjnych. Wsparte zostaną projekty polegające na zakupie, instalacji i uruchomieniu w przedsiębiorstwie robota przemysłowego. Dodatkowo firma może zakupić i zainstalować inne środki trwałe w postaci maszyn i urządzeń komplementarnych do robotów przemysłowych. Inwestycję może uzupełnić zakup wartości niematerialnych i prawnych niezbędnych do instalacji i integracji nabywanych środków trwałych. Preferencjami objęte będą przedsiębiorstwa posiadające mapę drogową, a więc plan wdrożenia zmian w przedsiębiorstwie w zakresie cyfryzacji, automatyzacji i robotyzacji, jakie powinny być wprowadzone w przedsiębiorstwie, aby przeszło transformację w kierunku Przemysłu 4.0. Program jest finansowany ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a jego budżet to 29 milionów złotych.
Czytaj więcej


KSWP nieczynne w dniu 31.10.2022 r.

Data dodania: 25.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W dniu 31.10.2022 r. (poniedziałek) Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości będzie nieczynne.
Czytaj więcej


Zmiana godzin pracy

Data dodania: 25.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Planowane
W dniu 28.10.2022 r. (piątek):
Czytaj więcej


Informacja o wyborze oferty (zapytanie ofertowe nr 16/2022/IOB)

Data dodania: 19.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania w ramach zapytania ofertowego nr 16/2022/IOB na przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń (szkolenie przedwdrożeniowe i warsztaty powdrożeniowe) oraz usługę coachingu w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów w ramach projektu „Voucher rozwoju KSWP” realizowanego na podstawie umowy nr IR-XI-IOB/7/2021 w ramach projektu pn. „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” realizowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, do realizacji zamówienia wybrano następującego Wykonawcę:
Czytaj więcej


Dotacje na podejmowanie działalności gospodarczych na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Razem na Piaskowcu

Data dodania: 19.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
W Lokalnej Grupie Działania „Razem na Piaskowcu” działającej na terenie gmin: Borkowice, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Mirzec, Orońsko, Skarżysko Kościelne, Szydłowiec trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach przedsięwzięcia: 1.3.1 Podejmowanie działalności gospodarczej. O dotację w kwocie 70 000,00 zł mogą ubiegać się osoby fizyczne zamieszkałe na terenie w/w gmin.
Czytaj więcej


Informatyzacja dla podmiotów POZ

Data dodania: 19.10.2022 / Autor: Przemysław Sipika
Trwa nabór wniosków dla placówek POZ na doposażenie w sprzęt komputerowy. Każda placówka zakwalifikowana do wsparcia otrzyma dostęp do aplikacji e-Gabinet+ oraz wyposażenie w wybrany sprzęt komputerowy w postaci 1 pakietu, na który złożą się: laptop (1 szt.), czytnik dowodów osobistych (1 szt.) oraz 1 urządzenie wielofunkcyjne na 3 zatrudnione osoby i 1 urządzenie sieciowe na Placówkę POZ. Liczba urządzeń, które zostaną przekazane placówce POZ jest uzależniona od zadeklarowanej przez Wnioskodawcę wielkości zapotrzebowania oraz liczby zatrudnionych osób. Nabór jest realizowany w ramach projektu „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia z wykorzystaniem narzędzia centralnego (e-Gabinet+)”.
Czytaj więcej


ZAPYTANIE OFERTOWE NR 17/2022/IOB

Data dodania: 17.10.2022 / Autor: Przemysław Sipika
na działania informacyjno-promocyjne podejmowane w ramach promocji projektu „Voucher rozwoju KSWP”
Czytaj więcej


Przedsiębiorcze mamy

Data dodania: 13.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt
5 października odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Czas na przedsiębiorcze mamy”, dofinansowanego przez Fundację BGK w programie „Skrzydła dla Mamy” edycja III
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce