Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Targi Pracy w Końskich

Data dodania: 02.10.2019 / Autor: Przemysław Sipika

W dniu 27 września 2019 r. Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wzięło udział w Regionalnych Targach Pracy zorganizowanych w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich.

Organizatorem przedsięwzięcia był Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Powiatowy Urząd Pracy w Końskich oraz  Starosta Powiatu Koneckiego. Do organizatorów dołączył się także Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej i Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie. W spotkaniu wzięło udział ponad 30 firm i instytucji dających pracę lub pośredniczących w szukaniu pracy.

W Targach firmę KSWP reprezentowały Anna Owczarek – Specjalista HR i Anna Nowak – Starszy Specjalista.

Najliczniejszą grupę odwiedzających stanowili uczniowie klas maturalnych i osoby bezrobotne w wieku od 20do 40 lat.

Podczas Targów zostały zaprezentowane najświeższe oferty pracy Stowarzyszenia, rozdano materiały promocyjne. Udzielono również informacji na temat aktualnej oferty szkoleniowej, doradczej oraz wsparcia finansowego.

Podobne aktualności

Ogłoszenie rekrutacji na praktyki zagraniczne w ramach...

08.10.2019

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości (KSWP) oraz Dyrekcja Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza (ZS) w Szydłowcu informuje...

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Warszawie

07.10.2019

W dniach 16-17 października 2019 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Zamknięcie naboru do ścieżki przekwalifikowanie w Łodzi

02.10.2019

Nabór do ścieżki przekwalifikowanie w ramach projektu „Szansa na nowy start” w Łodzi zostanie zamknięty 02.10.2019 r. o godz. 16.00.

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce