Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

FinanseWsparcie grantowe z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego!

Data dodania: 12.05.2022 / Autor: Przemysław Sipika
Reprezentujesz organizację pozarządową będącą jednocześnie podmiotem uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego i poszukujesz środków finansowych na m.in. utrzymanie gotowości i prowadzenie działań ratowniczych, organizowanie i prowadzenie szkoleń ratowników wodnych z zakresu ratownictwa wodnego, utrzymanie gotowości operacyjnej sprzętu ratowniczego?
Czytaj więcej


Pożyczka Płynnościowa dla MŚP woj. świętokrzyskie

Data dodania: 03.03.2022 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Finanse
Informujemy, że w związku z dokapitalizowaniem funduszu dodatkowymi środkami finansowymi w kwocie 7 000 000,00 zł, w dniu 07 marca 2022 r. godz. 8:00 ponownie rusza nabór wniosków w ramach projektu „Pożyczka Płynnościowa dla MŚP woj. Świętokrzyskie”
Czytaj więcej


Świętokrzyski Fundusz Pożyczkowy II

Data dodania: 21.09.2021 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Finanse
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, że z dniem 21.09.2021 r. wznawia nabór wniosków do funduszu „Świętokrzyski Fundusz Pożyczkowy II”.
Czytaj więcej


Aktualizacja Regulaminu Funduszu Pożyczkowego dla mikro małych i średnich przedsiębiorców z terenu województwa podkarpackiego

Data dodania: 07.01.2021 / Autor: Przemysław Sipika
W dniu 16.12.2020 r. zaktualizowano Regulamin Funduszu Pożyczkowego dla mikro małych i średnich przedsiębiorców z terenu województwa podkarpackiego Instrument Finansowy – Pożyczka Standardowa – Innowacyjna.
Czytaj więcej


Szanowni Państwo,

Data dodania: 05.08.2020 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Finanse
W związku z wpływem wniosków pożyczkowych o wartości przekraczającej 100% dostępnych środków w ramach Funduszu Pożyczka Płynnościowa POIR, informujemy, że o godzinie 10.15. nabór zostaje wstrzymany.
Czytaj więcej


Wznowienie naboru wniosków w ramach Funduszu Pożyczka Płynnościowa POIR

Data dodania: 31.07.2020 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Finanse
Informujemy, że w związku z zasileniem funduszu dodatkowymi środkami finansowymi w dniu 5 sierpnia 2020 r. godz. 8:00 ponownie rusza nabór wniosków w ramach Funduszu Pożyczka Płynnościowa POIR.
Czytaj więcej


Wstrzymanie naboru wniosków

Data dodania: 09.07.2020 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Finanse
W związku z wpływem wniosków pożyczkowych o wartości przekraczającej 100% dostępnych środków w ramach Pożyczki Płynnościowej województwa świętokrzyskiego, informujemy, że nabór zostaje wstrzymany.
Czytaj więcej


Szanowni Państwo,

Data dodania: 13.05.2020 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Finanse
W związku z wpływem wniosków pożyczkowych o wartości przekraczającej 100% dostępnych środków w ramach Funduszu Pożyczka Płynnościowa POIR, informujemy, że nabór zostaje wstrzymany.
Czytaj więcej


Tarcza antykryzysowa - dopłaty do wygrodzenia

Data dodania: 23.04.2020 / Autor: Przemysław Sipika
Uwaga! Do 27 kwietnia przedsiębiorcy i pracodawcy mogą składać wnioski do Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich o:
Czytaj więcej


Zawieszenie rat pożyczki związane z pandemią koronawirusa

Data dodania: 07.04.2020 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, że prośby o zawieszenie rat pożyczki związane ze znacznym pogorszeniem się w Państwa przedsiębiorstwach sytuacji finansowej spowodowanej koronawirusem należy składać na poniższym wzorze:
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce