Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Akademia Kompetencji

Data dodania: 06.06.2013 / Autor: Mateusz Kania

W dniu 28 maja 2013 r. Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości uczestniczyło w Akademii Kompetencji. Był to cykl szkoleń organizowany regularnie przez Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego.

W ramach wydarzenia studenci mieli możliwość spotkania przedstawicieli firm i instytucji dających możliwości zatrudnienia oraz oferujących wsparcie dla osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. W trakcie wydarzeń wszystkie działania skierowane były na rozwijanie dodatkowych kwalifikacji i kompetencji przez studentów i absolwentów UŁ.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Akademickiego Biura Karier Zawodowych UŁ, na osiedlu Lumumbowo w Łodzi. Dotyczyło ono prezentacji możliwości pozyskania środków na finansowanie działalności gospodarczej w ramach inicjatywy JEREMIE. Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menedżer Łódzkiego Regionalnego Funduszu Powierniczego zaprezentował samą inicjatywę JEREMIE oraz warunki jakie należy spełnić, aby móc otrzymać wsparcie. W dalszej kolejności swoje oferty zaprezentowali obecni pośrednicy: Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, ES Bank oraz FM Bank.  

W spotkaniu uczestniczyło 11 studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Pomimo bardzo niesprzyjającej pogody dotarli na szkolenie, a tym samym wykazali się podstawowymi cechami przedsiębiorczymi, czyli wytrwałością i determinacją. Uczestnicy byli żywo zainteresowani możliwością uzyskania pożyczki w ramach inicjatywy JEREMIE i zadawali bardzo dużo pytań. 

Podobne aktualności

Ogłoszenie rekrutacji na praktyki zagraniczne w ramach...

08.10.2019

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości (KSWP) oraz Dyrekcja Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza (ZS) w Szydłowcu informuje...

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Warszawie

07.10.2019

W dniach 16-17 października 2019 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Zamknięcie naboru do ścieżki przekwalifikowanie w Łodzi

02.10.2019

Nabór do ścieżki przekwalifikowanie w ramach projektu „Szansa na nowy start” w Łodzi zostanie zamknięty 02.10.2019 r. o godz. 16.00.

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce