Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Regionalne Targi Pracy w Skarżysku - Kamiennej

Data dodania: 27.10.2014 / Autor: Mateusz Kania

W dniu 22.10.2014 r. w Hali Sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Skarżysku – Kamiennej odbyły się REGIONALNE TARGI PRACY. Targi zostały zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku Kamiennej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach. Współorganizatorami były PUP Końskie, PUP Ostrowiec Św., PUP Starachowice. Targi odbyły się pod hasłem ,,Edukacja, Przedsiębiorczość, Zatrudnienie”.

Na spotkanie przybyli zacni goście reprezentujący władze miasta i powiatu: Prezydent Miasta Pan Roman Wojcieszek, Starosta Skarżyski Pan Michał Jędrys jak również lokalni radni.

W Targach firmę KSWP reprezentowali; Wicedyrektor Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości – Pani Beata Napierała, Kierownik Działu usług finansowych Pani Izabela Magierowska, pracownik Biura KSWP w Skarżysku – Kamiennej Pan Sebastian Wyborski.

W trakcie targów odbyły się spotkania informacyjne na temat autoprezentacji, potrzeby samokształcenia, przekwalifikowania się. Zostały rozdane materiały promocyjne (ulotki, gadżety). Podczas Targów zapoznawano zainteresowane osoby z ofertą KSWP, zostały sporządzone notatki kontaktu z klientem. Udzielono podstawowych informacji odnośnie perspektyw na lata 2014-2020, oraz informacji niezbędnych przy zakładaniu podmiotów gospodarczych. 

Podobne aktualności

Ogłoszenie rekrutacji na praktyki zagraniczne w ramach...

08.10.2019

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości (KSWP) oraz Dyrekcja Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza (ZS) w Szydłowcu informuje...

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Warszawie

07.10.2019

W dniach 16-17 października 2019 r. Biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Warszawie będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Zamknięcie naboru do ścieżki przekwalifikowanie w Łodzi

02.10.2019

Nabór do ścieżki przekwalifikowanie w ramach projektu „Szansa na nowy start” w Łodzi zostanie zamknięty 02.10.2019 r. o godz. 16.00.

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce