Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Spotkanie informacyjne pn. ,, Jak nie dotacja z Funduszy Europejskich to co? Instrumenty zwrotne szansą dla przedsiębiorców”.

Data dodania: 07.05.2015 / Autor: Mateusz Kania

W dniu 29 kwietnia 2015 roku Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wzięło udział w spotkaniu informacyjnym pn. „Jak nie dotacja z Funduszy Europejskich to co? Instrumenty zwrotne szansą dla przedsiębiorców”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu i odbyło się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Sieradzu.

Spotkanie prowadziła specjalistka ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu oraz przedstawiciel Biura Regionalnego Banku Gospodarstwa Krajowego w Łodzi.

Celem spotkania było zaprezentowanie przedsiębiorcom pragnącym pozyskać fundusze na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej lub osobom rozważającym rozpoczęcie działalności gospodarczej przekazanie szczegółowych informacji o funduszach zwrotnych w ramach projektu ,,Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie” oraz inicjatywy JEREMIE.

Po przedstawieniu prezentacji informacyjnych, każdy z uczestników mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji z Pośrednikami udzielającymi wsparcia w ramach funduszy zwrotnych. Wśród doradców znaleźli się przedstawiciele Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości, Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Fundacji Rozwoju Gminy Zelów, Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych S.A.

Podobne aktualności

65 000 bezzwrotnej dotacji na założenie działalności...

11.01.2022

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – „Dorzecze Bobrzy” - działające na obszarze gmin: Piekoszów, Miedziana Góra, Mniów, Strawczyn, Zagnańsk –...

Czytaj więcej

Zmiana godzin pracy biura w Skarżysku - Kamiennej

10.01.2022

W dniach 11-24.01.2021 r biuro KSWP w Skarżysko Kamiennej będzie czynne w godzinach 8.00-14.30.

Czytaj więcej

Nieczynne biura KSWP w dn 07.01.2022 r.

05.01.2022

Uprzejmie informujemy, że w dniu 07.01.2022 r. (piątek) siedziba oraz biura Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości będą nieczynne.

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce