Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

SzkoleniaDotacje na działania eksportowe – do zdobycia nawet 800 tys. złotych!

Data dodania: 19.07.2019 / Autor: Mateusz Kania
Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jak pozyskać.
Czytaj więcej


Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje, uprawnienia? Nabór na bezpłatne szkolenia trwa !

Data dodania: 11.07.2019 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Projekt , Szkolenia
Do udziału w projekcie „Szansa na nowy start” zapraszamy osoby zamieszkujące w województwie łódzkim, które spełnią jeden z poniższych warunków:
Czytaj więcej


Podnieś swoje kwalifikacje!

Data dodania: 01.03.2019 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenia podnoszące kwalifikacje, pozwalające zdobyć nowe umiejętności i zwiększyć kompetencje. Uczestnicy szkoleń poznają mechanizmy i procesy związane z różnymi aspektami wprowadzania i wdrażania innowacji - nowych lub udoskonalonych produktów i procesów. Udział w szkoleniach zwiększy Państwa szanse uzyskania dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej.
Czytaj więcej


Zapraszamy na szkolenie

Data dodania: 05.02.2019 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Specjalista ds. kadr i płac
Czytaj więcej


Szkolenie „Wdrażanie innowacji”

Data dodania: 20.12.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Zapraszamy przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenie „Wdrażanie innowacji”
Czytaj więcej


Uwaga! Ostatnie wolne miejsca na szkolenie „Operator wózków jezdniowych”

Data dodania: 13.11.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż trwa nabór na szkolenie „Operator wózków jezdniowych”.
Czytaj więcej


Zaproszenie na szkolenie

Data dodania: 17.09.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenie „Rachunkowość i sprawozdawczość działalności badawczo-rozwojowej (B+R)”. Szkolenie adresowane jest do podmiotów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które realizują, bądź zamierzają realizować projekty badawczo-rozwojowe.
Czytaj więcej


Zaproszenie na szkolenie z rachunkowości działalności badawczo-rozwojowej – możliwość uzyskania dofinansowania 80% kosztów szkolenia

Data dodania: 23.08.2018 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenie „Rachunkowość i sprawozdawczość działalności badawczo-rozwojowej (B+R)”.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „szkolenie „Magazynier – Operator wózków jezdniowych + uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego” (Kielce)

Data dodania: 07.08.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Magazynier – Operator wózków jezdniowych + uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego” realizowane w Kielcach został zamknięty w dniu 21.06.2018 r.
Czytaj więcej


Zamknięcie naboru na szkolenie „szkolenie „Kelner z elementami baristy, obsługa kasy fiskalnej + certyfikat ECDL BASE” (Kielce)

Data dodania: 07.08.2018 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż nabór Formularzy zgłoszeniowych do projektu: „Aktywność to Twoja szansa” na szkolenie „Kelner z elementami baristy, obsługa kasy fiskalnej + certyfikat ECDL BASE” realizowane w Kielcach został zamknięty w dniu 03.08.2018 r.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce