Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Nabór na „Konwersacje w języku angielskim dla dorosłych i młodzieży”.

Data dodania: 20.05.2015 / Autor: Mateusz Kania
Kategoria: Szkolenia

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż trwa nabór formularzy zgłoszeniowych na „Konwersacje w języku angielskim dla dorosłych i młodzieży” na poziomach:

- podstawowym (A1);

- średniozaawansowanym (B1);

- zaawansowanym (C1).

Cel zajęć: zdobycie przez uczestników umiejętności komunikacji w języku angielskim w zakresie słownictwa i tematów ogólnych, na różnych poziomach zaawansowania (od początkującego po zaawansowany).

Dla kogo: konwersacje skierowane dla młodzieży i osób dorosłych chcących nabyć umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Dzięki zastosowanym elementom praktycznym uczestnicy zajęć zostaną zapoznani z możliwościami przełamania bariery komunikacyjnej, wyćwiczenia umiejętności płynnego porozumiewania się, poszerzenia zakresu słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego oraz zawodowego.

Program zajęć: konwersacje składające się z 60 godzin dydaktycznych. Program przewiduje zajęcia praktyczne doskonalące komunikację językową. Na zajęciach każdego z poziomów przewidziana jest praca w małych grupach (do 10 osób), wykorzystanie rzutnika multimedialnego i sprzętu audio.

Po zakończonych zajęciach uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające zdobytą wiedzę i umiejętności.

Miejsce szkolenia: Końskie

Koszt zajęć:  700,00 zł brutto (możliwa płatność w 2 lub 4 ratach).

 Promocja cenowa trwa do 30 czerwca 2015r.

 

Kontakt: 

 

Barbara Kulbicka

 

tel. 41 260 46 41

 

e-mail: b_kulbicka@kswp.org.pl

 

 

 

Anna Andruszkiewicz

 

tel. 41 260 46 24

 

e-mail: a_andruszkiewicz@kswp.org.pl


Podobne aktualności

65 000 bezzwrotnej dotacji na założenie działalności...

11.01.2022

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – „Dorzecze Bobrzy” - działające na obszarze gmin: Piekoszów, Miedziana Góra, Mniów, Strawczyn, Zagnańsk –...

Czytaj więcej

Zmiana godzin pracy biura w Skarżysku - Kamiennej

10.01.2022

W dniach 11-24.01.2021 r biuro KSWP w Skarżysko Kamiennej będzie czynne w godzinach 8.00-14.30.

Czytaj więcej

Nieczynne biura KSWP w dn 07.01.2022 r.

05.01.2022

Uprzejmie informujemy, że w dniu 07.01.2022 r. (piątek) siedziba oraz biura Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości będą nieczynne.

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce