Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Usługi doradczeDigitalizacja dla biznesu

Data dodania: 15.11.2022 / Autor: Przemysław Sipika
Digitalizacja analogowych zasobów (np. dokumentów, zdjęć, map) do cyfrowej postaci obniży koszty funkcjonowania Twojej firmy, bo:
Czytaj więcej


Robogrant – pieniądze na rozwój polskiej branży meblarskiej

Data dodania: 26.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
Już wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na robotyzację branży meblarskiej. Firmy będą mogły pozyskać nawet 850 tysięcy złotych. Grant może być przyznany na projekty dotyczące zwiększenia robotyzacji przedsiębiorstw produkcyjnych. Wsparte zostaną projekty polegające na zakupie, instalacji i uruchomieniu w przedsiębiorstwie robota przemysłowego. Dodatkowo firma może zakupić i zainstalować inne środki trwałe w postaci maszyn i urządzeń komplementarnych do robotów przemysłowych. Inwestycję może uzupełnić zakup wartości niematerialnych i prawnych niezbędnych do instalacji i integracji nabywanych środków trwałych. Preferencjami objęte będą przedsiębiorstwa posiadające mapę drogową, a więc plan wdrożenia zmian w przedsiębiorstwie w zakresie cyfryzacji, automatyzacji i robotyzacji, jakie powinny być wprowadzone w przedsiębiorstwie, aby przeszło transformację w kierunku Przemysłu 4.0. Program jest finansowany ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a jego budżet to 29 milionów złotych.
Czytaj więcej


Dotacje na podejmowanie działalności gospodarczych na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Razem na Piaskowcu

Data dodania: 19.10.2022 / Autor: Mateusz Kania
W Lokalnej Grupie Działania „Razem na Piaskowcu” działającej na terenie gmin: Borkowice, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Mirzec, Orońsko, Skarżysko Kościelne, Szydłowiec trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach przedsięwzięcia: 1.3.1 Podejmowanie działalności gospodarczej. O dotację w kwocie 70 000,00 zł mogą ubiegać się osoby fizyczne zamieszkałe na terenie w/w gmin.
Czytaj więcej


E - Doradztwo - możliwości finansowania twojego biznesu

Data dodania: 27.09.2022 / Autor: Mateusz Kania
Nie musisz wychodzić z domu, nie ponosisz kosztów dojazdu! Skorzystaj z nowej usługi KSWP e – Doradztwo
Czytaj więcej


Pomoc dla firm z województwa łódzkiego dotkniętych negatywnymi skutkami COVID-19

Data dodania: 11.08.2022 / Autor: Mateusz Kania
Do 300 tysięcy złotych dofinansowania mogą otrzymać firmy negatywnie dotknięte skutkami epidemii COVID-19 prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego. Nabór wniosków rozpocznie się we wrześniu br. Na wsparcie mogą liczyć firmy, które odczuły negatywne skutki COVID-19 przez spadek przychodów ogółem na poziomie min. 15% przypadających za rok 2021 w porównaniu do łącznych przychodów przypadających w roku 2019. W ramach konkursu wspierane będą działania lub przedsięwzięcia inwestycyjne ukierunkowane na odbudowę pozycji rynkowej MŚP w gospodarce po pandemii COVID-19 i zwiększenie jego odporności gospodarczej na kryzys. Preferencjami objęte zostaną w szczególności inwestycje ukierunkowane na transformację cyfrową i ekologiczną (m.in. zwiększające efektywność energetyczną przedsiębiorstw). Pomoc przyznawana będzie ze środków REACT-EU.
Czytaj więcej


Nawet 500 tys. zł dotacji na założenie/rozwój działalności

Data dodania: 03.08.2022 / Autor: Mateusz Kania
Trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy na wsparcie usług związanych z rolnictwem i leśnictwem. Dotację mogą otrzymać zarówno osoby fizyczne zamierzające podjąć działalność gospodarczą, jak i firmy działające już na rynku. Maksymalna wielkość pomocy to 500 tysięcy złotych. Wsparcie udzielane jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Czytaj więcej


Wsparcie grantowe dla inicjatyw edukacyjnych i społecznych!

Data dodania: 03.08.2022 / Autor: Mateusz Kania
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż niebawem ruszy nabór wniosków w ramach konkursu dotacyjnego Z Fundacją PZU po lekcjach edycja 2022.
Czytaj więcej


Znajdziemy oszczędności dla twojej firmy!!!

Data dodania: 21.06.2022 / Autor: Mateusz Kania
Usługa dla firm (ze szczególnym uwzględnieniem sektora produkcyjnego mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego, u których przeprowadzimy optymalizację procesów biznesowych poprzez szukanie realnych oszczędności. Do udziału w pilotażu zostaną zaproszone tylko 3 przedsiębiorstwa.
Czytaj więcej


Szukasz oszczędności w firmie?

Data dodania: 15.06.2022 / Autor: Mateusz Kania
Znajdziemy je!
Czytaj więcej


Nawet 300 tysięcy złotych dotacji na rozwój firmy

Data dodania: 23.03.2022 / Autor: Mateusz Kania
W Lokalnej Grupie Działania „Nad Czarną i Pilicą” trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy na rozwój działalności gospodarczej dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na obszarze gmin: Fałków, Krasocin. Łopuszno, Radoszyce, Słupia Konecka. O dotację mogą ubiegać się mikro i małe przedsiębiorstwa. Jedno przedsiębiorstwo może uzyskać nawet 300 tysięcy złotych. Operacja musi zakładać utworzenie minimum 1 miejsca pracy.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce