Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Usługi doradczeNawet 500 tys. zł dotacji na założenie/rozwój działalności

Data dodania: 03.08.2022 / Autor: Mateusz Kania
Trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy na wsparcie usług związanych z rolnictwem i leśnictwem. Dotację mogą otrzymać zarówno osoby fizyczne zamierzające podjąć działalność gospodarczą, jak i firmy działające już na rynku. Maksymalna wielkość pomocy to 500 tysięcy złotych. Wsparcie udzielane jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Czytaj więcej


Wsparcie grantowe dla inicjatyw edukacyjnych i społecznych!

Data dodania: 03.08.2022 / Autor: Mateusz Kania
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż niebawem ruszy nabór wniosków w ramach konkursu dotacyjnego Z Fundacją PZU po lekcjach edycja 2022.
Czytaj więcej


Znajdziemy oszczędności dla twojej firmy!!!

Data dodania: 21.06.2022 / Autor: Mateusz Kania
Usługa dla firm (ze szczególnym uwzględnieniem sektora produkcyjnego mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa świętokrzyskiego, u których przeprowadzimy optymalizację procesów biznesowych poprzez szukanie realnych oszczędności. Do udziału w pilotażu zostaną zaproszone tylko 3 przedsiębiorstwa.
Czytaj więcej


Szukasz oszczędności w firmie?

Data dodania: 15.06.2022 / Autor: Mateusz Kania
Znajdziemy je!
Czytaj więcej


Nawet 300 tysięcy złotych dotacji na rozwój firmy

Data dodania: 23.03.2022 / Autor: Mateusz Kania
W Lokalnej Grupie Działania „Nad Czarną i Pilicą” trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy na rozwój działalności gospodarczej dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na obszarze gmin: Fałków, Krasocin. Łopuszno, Radoszyce, Słupia Konecka. O dotację mogą ubiegać się mikro i małe przedsiębiorstwa. Jedno przedsiębiorstwo może uzyskać nawet 300 tysięcy złotych. Operacja musi zakładać utworzenie minimum 1 miejsca pracy.
Czytaj więcej


Nawet 250 tys. zł dotacji na założenie/rozwój działalności pozarolniczej

Data dodania: 18.02.2022 / Autor: Mateusz Kania
Od 28 lutego br. rozpocznie się nabór wniosków o przyznanie pomocy na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich. Kwota wsparcia może wynieść nawet 250 tysięcy złotych. Dotację na podjęcie działalności gospodarczej mogą otrzymać osoby fizyczne, które podlegają jako rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika ubezpieczeniu społecznemu rolników (KRUS). O wsparcie mogą ubiegać się także osoby ubezpieczone w KRUS zamierzające podjąć działalność po upływie co najmniej 24 miesięcy od dnia jej ostatniego zawieszenia lub zakończenia, a także zamierzające podjąć działalność w nowej branży (na poziomie podklasy według klasyfikacji PKD). Wnioski przyjmuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich” objętego PROW na lata 2014-2020.
Czytaj więcej


Nowy rok to nowe możliwości uzyskania dofinansowań w ramach Krajowego Funduszu Szkoleń na szkolenia dla pracowników. Poznaliśmy terminy i Priorytety wydatkowania środków KFS na 2022!

Data dodania: 19.01.2022 / Autor: Mateusz Kania
Pracownicy podnoszą kwalifikacje, firma umacnia pozycję rynkową.
Czytaj więcej


Ruszył nabór wniosków do Krajowego Funduszu Szkoleniowego w Końskich !

Data dodania: 19.01.2022 / Autor: Mateusz Kania
Wnioski można składać w okresie od 17.01.2022 r. do 21.01.2022 r.
Czytaj więcej


Rusza nabór wniosków do Krajowego Funduszu Szkoleniowego w mieście Kielce!

Data dodania: 17.01.2022 / Autor: Mateusz Kania
Nabór wniosków rozpocznie się 17.02.2022 r. i potrwa do 25.02.2022 r. Środki KFS mogą zostać przeznaczone na finansowanie działań, związanych z kształceniem ustawicznym pracowników i pracodawcy, zgodnych z ustalonymi priorytetami na rok 2022 tj.:
Czytaj więcej


65 000 bezzwrotnej dotacji na założenie działalności gospodarczej!

Data dodania: 11.01.2022 / Autor: Mateusz Kania
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – „Dorzecze Bobrzy” - działające na obszarze gmin: Piekoszów, Miedziana Góra, Mniów, Strawczyn, Zagnańsk – ogłosiło nabór wniosków o przyznanie wsparcia w wysokości do 65 tys. zł na podejmowanie działalności gospodarczej.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce