Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Usługi doradczeKrajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców

Data dodania: 30.03.2021 / Autor: Mateusz Kania
.
Czytaj więcej


Wsparcie obszarów wiejskich – dotacje na rozwój działalności gospodarczej

Data dodania: 12.03.2021 / Autor: Mateusz Kania
Specjaliści KSWP są do Państwa dyspozycji. Pomogą przygotować i opracować dokumentację niezbędną do złożenia wniosku o przyznanie pomocy na przedsięwzięcie 1.2.10 Rozwój działalności gospodarczej w ramach konkursu ogłoszonego przez Lokalna Grupa Działania – U ŹRÓDEŁ
Czytaj więcej


Wsparcie obszarów wiejskich – dotacje na podejmowanie działalności gospodarczej

Data dodania: 05.03.2021 / Autor: Mateusz Kania
Specjaliści KSWP są do Państwa dyspozycji. Pomogą przygotować i opracować dokumentację niezbędną do złożenia wniosku o przyznanie pomocy na przedsięwzięcie 1.2.1 Podejmowanie działalności gospodarczej w ramach konkursu ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania Powiatu Opatowskiego.
Czytaj więcej


Złóż sprawozdanie do GUS i skorzystaj z ulgi na działalność badawczo-rozwojową

Data dodania: 15.01.2021 / Autor: Mateusz Kania
Działalność badawczo-rozwojowa to nie tylko badania naukowe. To także twórcze prace rozwojowe podejmowane celem zwiększenia zasobów wiedzy i jej wykorzystania do tworzenia nowych zastosowań. Sprawozdanie z takiej działalności należy złożyć do GUS na formularzu PNT- 02. Termin składania od 27.01.2021 r. do 14.02.2021 r. Prowadzisz prace B+R? Pomożemy Ci sporządzić sprawozdanie dla GUS.
Czytaj więcej


Nawet 250 tys. zł dotacji na założenie działalności pozarolniczej lub jej rozwój

Data dodania: 05.11.2020 / Autor: Mateusz Kania
Nawet 250 tys. złotych dotacji na podjęcie działalności gospodarczej mogą otrzymać osoby fizyczne, które podlegają jako rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika ubezpieczeniu społecznemu rolników (KRUS). O wsparcie mogą ubiegać się także osoby ubezpieczone w KRUS zamierzające podjąć działalność po upływie co najmniej 24 miesięcy od dnia jej ostatniego zawieszenia lub zakończenia, a także zamierzające podjąć działalność w nowej branży (nowa podklasa według klasyfikacji PKD). Wnioski przyjmuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich” objętego PROW na lata 2014-2020.
Czytaj więcej


Dotacje na kapitał obrotowy dla świętokrzyskich firm

Data dodania: 24.07.2020 / Autor: Mateusz Kania
W najbliższy wtorek, 28 lipca rozpocznie się nabór wniosków dla mikro i małych przedsiębiorstw z woj. świętokrzyskiego na finansowanie kapitału obrotowego. Dofinansowanie ma na celu utrzymanie działalności przedsiębiorstw, które w związku wystąpieniem pandemii COVID-19, znalazły się w sytuacji nagłego niedoboru lub braku płynności finansowej.
Czytaj więcej


Wsparcie dla średnich przedsiębiorstw

Data dodania: 24.06.2020 / Autor: Przemysław Sipika
Jeszcze do 31 lipca br. średnie przedsiębiorstwa mogą składać wnioski o uzyskanie dotacji na cele obrotowe. Celem naboru jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Wsparcie będzie przeznaczone na finansowanie kapitału obrotowego w celu zaspokojenia pilnych potrzeb przedsiębiorcy w zakresie płynności i przezwyciężenia trudności finansowych, które zaistniały wskutek pandemii COVID-19.
Czytaj więcej


COVID-19: Skorzystaj z naszych usług doradczych

Data dodania: 29.05.2020 / Autor: Mateusz Kania
Przedsiębiorco! Twoja firma została dotknięta skutkami stanu epidemii COVID-19? Aplikujesz o Voucher na realizację usługi doradczej? Zapraszamy do współpracy!
Czytaj więcej


Do 100 tysięcy złotych na zakup sprzętu komputerowego

Data dodania: 06.04.2020 / Autor: Mateusz Kania
Nawet 100 tysięcy złotych mogą pozyskać w formie grantu jednostki samorządu terytorialnego (gminy/powiaty) na zakup sprzętu komputerowego (laptopy, tablety) oraz oprogramowania niezbędnego do wsparcia procesu zdalnego kształcenia.
Czytaj więcej


Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców– Wsparcie z ZUS

Data dodania: 06.04.2020 / Autor: Mateusz Kania
31 marca 2020 r. weszła w życie ustawa zmieniająca ustawę o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce