Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Masz fajny pomysł na Lokalny Produkt Sieciowy! Do wygrania udział w targach turystycznych.

Data dodania: 15.10.2014 / Autor: Mateusz Kania

Celem konkursu jest zachęcenie do współpracy lokalnych podmiotów, reprezentujących różne sektory na rzecz tworzenia i wdrażania lokalnych produktów sieciowych w sektorze turystyki.

Cele szczegółowe konkursu:

  • Promowanie tworzenia i wdrażania koncepcji lokalnych produktów sieciowych w sektorze turystyki.
  • Zachęcanie podmiotów działających w sektorze turystycznym i okołoturystycznym do współpracy mającej na celu stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej regionu.
  • Wykreowanie i promocja nowych pomysłów i koncepcji produktów turystycznych wykorzystujących zasoby lokalne.  

Uczestnicy konkursu

W konkursie mogą uczestniczyć grupy partnerskie/partnerstwa formalnie zarejestrowane lub nieformalne, działające w powiatach: kieleckim, opatowskim, ostrowieckim i sandomierskim (z wyłączeniem miast Kielce i Ostrowiec Św.), które rozwijają partnerską współpracę poprzez wdrożenie własnej koncepcji produktu sieciowego na zasadzie umowy partnerstwa i/lub umów dwustronnych.

Grupa musi liczyć co najmniej 2 i nie więcej niż 5 partnerów. Grupa partnerska/partnerstwo może być reprezentowana w konkursie przez organizację pozarządową lub inny podmiot należący do tego partnerstwa.

Główną nagrodą konkursu jest sfinansowanie udziału laureata 1. miejsca w targach turystycznych odbywających się na terenie Polski.

Pula nagród w konkursie wynosi 10 tys. zł. Wartość nagrody dla laureata 1. miejsca nie może przekroczyć 5.000 zł. Oprócz 1. nagrody, Komisja może przyznać również wyróżnienia w ramach posiadanych środków.

Termin składania wniosków: od 19 września 2014 roku do 31 grudnia  2014 roku.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u doradców KSWP lub na stronie http://www.swietokrzyskieswiss.pl

Doradcy KSWP są do Państwa dyspozycji również w zakresie przygotowania i opracowania dokumentacji.

Telefon: 41 249 03 61 lub 41 375 14 55 

e-mail: kswp@kswp.org.pl

Podobne aktualności

W dniu 30.04.2021 r. KSWP będzie nieczynne

28.04.2021

W dniu 30.04.2021 r. (piątek) Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Informacja o wyborze oferty

26.04.2021

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania nr 9/8.5.4/2021, dotyczącego zakupu oraz...

Czytaj więcej

Przedłużenie terminu naboru Biznesplanów dla...

26.04.2021

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, że w związku z tym iż dzień 30.04.2021 r. będzie dniem wolnym od pracy dla...

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce