Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

miejsce pracy: Końskie, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Stalowa Wola

Obowiązki Doradcy Klienta Biznesowego:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów;
  • przeprowadzanie prezentacji i spotkań informacyjnych dla potencjalnych klientów;
  • udzielanie informacji dotyczących możliwości finansowego wsparcia projektów;
  • przeprowadzanie wstępnej analizy wniosków pożyczkowych, ocena zdolności kredytowej klientów oraz proponowanych zabezpieczeń prawnych;
  • monitorowanie inwestycji.

Oczekiwania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego;
  • znajomość rynku, doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, doradczych lub szkoleniowych;
  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne);
  • umiejętność budowania relacji z klientami;
  • kompetencje interpersonalne;
  • sumienność, uczciwość, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • motywacyjny system premiowy;
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
  • szkolenia rozwijające kompetencje;
  • samodzielne stanowisko pracy.

KSWP to:

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV oraz list motywacyjny na adres:

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości

26-200 Końskie, ul. Stanisława Staszica 2A

lub:

rekrutacja@kswp.org.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości nazwy stanowiska „Doradca – Końskie”, „Doradca – Warszawa”, „Doradca – Łódź”, „Doradca – Rzeszów” bądź „Doradca – Stalowa Wola”  * **

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych zgłoszeniach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KSWP, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Doradca klienta biznesowego przez czas prowadzenia rekrutacji.

(*) Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(**) Nie zwracamy złożonych dokumentów rekrutacyjnych.

Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

Informacja o wyborze oferty na zakup i dostawę switcha zarządzającego

27.11.2020

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, że w wyniku dokonanego rozeznania cenowego rynku z dnia 23.11.2020 r. na zakup i dostawę switcha zarządzającego – 1 szt. została wybrana oferta firmy:

Czytaj więcej