Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Dyrektor Regionalny - miejsce pracy biuro Rzeszów

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości poszukuje osoby na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2020 roku.

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor Regionalny

miejsce pracy: Biuro KSWP w Rzeszowie.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2020 roku.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym lub równoważne,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu funduszy unijnych, zarządzania lub ekonomii),
  • Dobra znajomość sektora MŚP na lokalnych rynkach,
  • Silna motywacja i aktywność w docieraniu do lokalnych firm,
  • Nastawienie na realizację celu,
  • Odpowiedzialność, umiejętności analityczne, skrupulatność w przygotowywaniu dokumentów,
  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem,
  • Wysokie zdolności społeczne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie krótko i długoterminowych strategii rozwoju w Regionie w oparciu o misję i strategię KSWP,
  • Organizacja, koordynacja i nadzór pracy zespołu w Regionie,
  • Reprezentowanie KSWP w Regionie
  • Aktywne promowanie usług i wizerunku Stowarzyszenia,
  • Pozyskiwanie i obsługa klienta,
  • Przeprowadzanie prezentacji i spotkań informacyjnych dla potencjalnych klientów,
  • Przeprowadzenie wstępnej analizy wniosków pożyczkowych oraz proponowanych zabezpieczeń prawnych,
  • Monitorowanie inwestycji,
  • Realizacja założonych wskaźników,
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie biura w Regionie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój osobisty - nowe kompetencje, ścieżka kariery, uczestniczenie w dynamicznym rozwoju działalności stowarzyszenia,
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zespole - korzystanie z doświadczeń osób z innych oddziałów.

KSWP to:

Data rozpoczęcia: grudzień 2020 r.

Forma współpracy: umowa o pracę

Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, napisz mail na rekrutacja@kswp.org.pl – tytuł maila „Dyrektor Regionalny”. Pamiętaj o dołączeniu CV i listu motywacyjnego.

Czekamy na zgłoszenia do dnia 30 listopada  2020 r.

 Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych zgłoszeniach:

1)       Dotyczy rekrutacji na jedno stanowisko:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KSWP, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Dyrektor Regionalny przez czas prowadzenia rekrutacji..

2)       Dotyczy również udziału w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KSWP, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Dyrektor Regionalny przez czas prowadzenia rekrutacji. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie ww. danych również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 12 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nie zwracamy złożonych dokumentów rekrutacyjnych.

Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

Rozeznanie cenowe rynku na dostawę switcha zarządzającego

23.11.2020

W związku z prowadzonym rozeznaniem cenowym rynku Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę switcha zarządzającego – 1 szt.

Czytaj więcej