Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Kierownik /Manager ośrodka

Miejsce pracy: Sielpia Wielka (woj. świętokrzyskie)

Twoje obowiązki :

  • kompleksowe prowadzenie obiektu rekreacyjno-wypoczynkowego o wysokim standardzie - koordynowanie działań, współtworzenie polityki cenowej oraz odpowiedzialność za sprzedaż i marketing;
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem - recepcja, personel sprzątający, pracownik techniczny;
  • współtworzenie strategii sprzedażowej oraz marketingowej;
  • dostosowywanie oferty do trendów na rynku, jego zmian i zapotrzebowania;
  • organizowanie eventów, imprez okolicznościowych, wydarzeń kulturalno-rozrywkowych;
  • współtworzenie przedsięwzięć nastawionych na wykorzystanie potencjału ośrodka oraz jego rozwój;
  • udział w życiu ośrodka, budowanie pozytywnych relacji z gośćmi;
  • obsługa mediów społecznościowych oraz współpraca z portalami rezerwacyjnymi;
  • monitorowanie stanu technicznego obiektu i dbanie o jego wizerunek – kontrola remontów, nadzór nad posiadanymi zasobami rzeczowymi;
  • przygotowywanie raportów dotyczących działalności obiektu,
  • kontrola finansowa obiektu, bieżący kontakt z księgowością w kwestiach rozliczeniowych oraz zgodności finansowej i przychodowej, wprowadzenie rozwiązań ułatwiających przepływy informacji oraz dokumentów;
  • przygotowywanie i kontrola nad dokumentacją dotyczącą funkcjonowania ośrodka, (np. umowy z dostawcami, regulamin ośrodka).

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu obiektem noclegowym (minimum 2 lata) i prowadzeniu zespołu;
  • znajomość branży turystycznej lub hotelowej i zainteresowanie tą dziedziną;
  • dostępność do pracy w wymiarze pełnego etatu;
  • rozwinięte zdolności interpersonalne, zarządzania zespołem;
  • umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność w działaniu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o najwygodniejszą formę współpracy dla Ciebie;
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich wyników oraz zaangażowania;
  • objęcie odpowiedzialnego stanowiska;
  • wsparcie pozostałych managerów oraz centrali firmy;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Jeżeli jesteś osobą z pasją, nie boisz się wyzwań, masz otwarty umysł a przy tym kochasz kontakt z ludźmi – to może być Twoja wymarzona praca.

Satysfakcja z pracy gwarantowana!

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/onyxrekreacja/

Życiorys zawodowy oraz list motywacyjny prosimy o przesyłanie na adres:

ONYX Rekreacja Sp. z o.o.

26-200 Końskie, ul. Stanisława Staszica 2A

lub:

kontakt@onyxrekreacja.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych zgłoszeniach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ONYX Rekreacja Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierownik/Menager ośrodka przez czas prowadzenia rekrutacji.

(*) Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(**) Nie zwracamy złożonych dokumentów rekrutacyjnych.

Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

Nowy rok to nowe możliwości uzyskania dofinansowań w ramach...

19.01.2022

Pracownicy podnoszą kwalifikacje, firma umacnia pozycję rynkową.

Czytaj więcej