Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Księgowy

miejsce pracy: Końskie

termin rekrutacji: do 25.02.2021 r.

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zatrudni sumienną osobę na stanowisko Księgowy do obsługi kadrowo-płacowej oraz do  prowadzenia ksiąg handlowych i KPiR.

Poszukujemy osoby z co najmniej dwuletnim doświadczeniem i znajomością przepisów prawa podatkowego i prawa pracy.

Opis stanowiska

  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS w programie Płatnik,
  • prowadzenie zapisów księgowych w księgach handlowych i KPiR,
  • uzgadnianie i analiza kont oraz kontrola rozrachunków,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i prawa pracy,
  • umiejętność kojarzenia faktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność wykorzystania swojego czasu pracy,
  • samodzielność i komunikatywność,
  • obsługa programu Płatnik.

Oferujemy

  • pracę w firmie działającej 25 lat,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • szkolenia rozwojowe w celu podnoszenia jakości świadczonych usług.

KSWP to:

Jeżeli uważasz, że jesteś właściwą osobą na to stanowisko wyślij życiorys zawodowy oraz list motywacyjny

na adres:

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości

26-200 Końskie, ul. Stanisława Staszica 2A

lub:

rekrutacja@kswp.org.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości nazwy stanowiska „Księgowy – Końskie”.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych zgłoszeniach:

1)     Dotyczy rekrutacji na jedno stanowisko:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KSWP, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Księgowy przez czas prowadzenia rekrutacji.

2)     Dotyczy również udziału w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KSWP, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Księgowy przez czas prowadzenia rekrutacji. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie ww. danych również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 12 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Oferty należy składać do 25.02.2021 r.

(*) Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
(**) Nie zwracamy złożonych dokumentów rekrutacyjnych.

Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

Informacja o wyborze oferty

24.02.2021

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania nr 3/ RPLD.10.02.02-10-0018/18 z dnia 12.02.2021 r., dotyczącego realizacji usługi szkolenia w ramach Projektu...

Czytaj więcej