Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

SPECJALISTA DS. REALIZACJI PROJEKTÓW

miejsce pracy: KSWP Kielce

MILE WIDZIANE OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ*

*Podanie danych jest dobrowolne

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, masz doświadczenie w branży finansowej lub realizowałeś projekty ze środków Funduszy Unijnych – jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby samodzielnej, kreatywnej i z inicjatywą, która ma zapał do pracy i nie boi się wyzwań. Szukamy osoby, która:

  • jest absolwentem/ką studiów z zakresu zarządzania funduszami UE, marketingu, europeistyki;
  • posiada umiejętności analityczne, jest obowiązkowa i dba o szczegóły;
  • posiada doświadczenie/wiedzę z zakresu: pozyskiwania klienta, realizacji projektów ze środków unijnych, organizacji szkoleń i marketingu;
  • posiada umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów oraz lokalnych przedsiębiorców.

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego;
  • swobodę komunikacji w języku polskim;
  • cechy takie jak: umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, samodzielność i zaangażowanie
    w wykonywane obowiązki;
  • mile widzianym prawo  jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym i profesjonalny zespole;
  • atrakcyjne zarobki adekwatne do osiąganych wyników (premia uzależniona od wyników);
  • możliwość wpływu na politykę finansową organizacji;
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy;
  • udział w konferencjach i spotkaniach pogłębiających wiedzę;
  • wsparcie w dalszym rozwoju;

Nasze oczekiwania – zakres obowiązków:

  • realizacja / koordynacja projektów w ramach RPO WS;
  • nadzór nad właściwym dokumentowaniem działań projektu, szczegółowym Budżetem Projektu, Harmonogramem Realizacji Projektu;
  • stała koordynacja pracy członków zespołu projektowego;
  • bieżący monitoring wykorzystania budżetu oraz weryfikacja kosztów projektu;
  • opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji zadań przewidzianych projektem;
  • organizacja form wsparcia przewidzianych w projekcie;
  • sporządzanie wniosków o płatność,  realizacja działań projektu zgodnie z zapisami umowy, wnioskiem dofinansowanie projektu, wytycznymi w zakresie realizacji projektów w ramach EFS;
  • bieżący pomiar przepływu uczestników oraz wskaźników rezultatu i produktu w ramach projektu oraz ewaluacja projektu;
  • bieżący pomiar wskaźników realizacji projektu;
  • kontakt z trenerami oraz klientami;
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

KSWP to:

Jeżeli uważasz, że jesteś właściwą osobą na to stanowisko wyślij życiorys zawodowy oraz list motywacyjny

na adres:

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości

26-200 Końskie, ul. Stanisława Staszica 2A

lub:

rekrutacja@kswp.org.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych zgłoszeniach:

1)            Dotyczy rekrutacji na jedno stanowisko:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KSWP, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista (ds. realizacji projektów) przez czas prowadzenia rekrutacji.

2)            Dotyczy również udziału w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez KSWP, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista (ds. realizacji projektów) przez czas prowadzenia rekrutacji. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie ww. danych również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 12 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nie zwracamy złożonych dokumentów rekrutacyjnych.

Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 20/RPSW.08.05.04-26-0012/20 z dnia 17.09.2021 r.

17.09.2021

dotyczące wyboru wykonawcy do przeprowadzenia szkolenia z zakresu „Prawo jazdy kat. B” (kody CPV: 80500000-9; 80411000-8)

Czytaj więcej