i

Szkolenie zakończone ( 2022-12-01 - 2022-12-02 )

Cel szkolenia

OPIS SZKOLENIA

Zapraszamy na 2 dniowe warsztaty menadżerskie do nowoczesnego ośrodka wypoczynkowego ONYX REKREACJA, który zawdzięcza swą wyjątkowość położeniu w samym sercu świętokrzyskich lasów. Idealna przestrzeń na biznesowe szkolenie z dala od zgiełku w pełnym skupieniu i ciszy. W czasie szkolenia obalimy wszystkie mity i stereotypy na temat różnic w zarządzaniu związanych z płcią, wiekiem czy pochodzeniem. To pierwsze warsztaty z cyklu “Czy szef ma płeć”. W kolejnych panelach będziemy pracować and motywacją lidera i emocjami.

Miejsce realizacji

Sielpia Wielka

Grupa docelowa

Dla każdego

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW

Jedyne dostępne w Polsce Warsztaty Menadżerskie na których dowiesz się:

  • Jak skutecznie zarządzać zespołami żeńskimi i męskimi
  • Co widzą pracownicy a czego ty nie dostrzegasz?
  • Czego oczekują od Ciebie podwładni?
  • Jak zbudować i utrzymać autorytet?
  • Jak osiągnąć cele osobiste, szybciej i mniejszym wysiłkiem?
  • Jak egzekwować realizację zadań i nie zepsuć relacji z pracownikami?

Dzięki autorskiemu testowi osobowości poznasz swoje cechy przywódcze!

Podczas warsztatów tanecznych zobaczysz jak twoja postawa wpływa na wizerunek lidera, jak umiejętności taneczne poprawiają pewność siebie i zwiększają poczucie własnej wartości – metafora tańca w procesie zarządzania.

METODY SZKOLENIA

Szkolenie prowadzone warsztatowo, interaktywnie. Uczestnicy wezmą udział w dyskusjach, grach zespołowych. Symulacje przeprowadzone w czasie szkolenia będą podstawą całościowego rozumienia złożonych procesów efektywnego zarządzania. Uczestnicy sterując tymi procesami, uczą się na błędach, sprawdzają jaki decyzje i działania są najskuteczniejsze.

CZAS TRWANIA

01.12.2022 r. – 02.12.2022 r

PROGRAM SZKOLENIA

Dzień I: Zajęcia szkoleniowe z coachem Dominiką Zielińską – Ramian

Od 2010r. prowadzi szkolenia i coaching dot. kompetencji osobistych i menadżerów.

Jako akredytowany coach (ACC) przeprowadziła ponad 450 godzin sesji coachingowych dla klientów indywidualnych oraz ponad 250 godzin dla klientów korporacyjnych. 

Moduł I – Kobieta menadżer i mężczyzna menadżer – obalamy mity różnic w zarządzaniu. Z jakim szefem chcielibyśmy pracować – oczekiwania wobec szefa. Czym jest zarządzanie – krótkie wprowadzenie do pojęcia kompetencji. Cechy idealnego szefa – wiedza, umiejętność, postawy. Gra sytuacyjna – „Jedno wolne pole”

Moduł II – typy osobowości w zarządzaniu, na czym lider buduje swój autorytet, czego oczekują podwładni, jak egzekwować realizację zadań, budowanie szacunku u podwładnych. Sposoby budowania szacunku u podwładnych.

Moduł III – budowanie kultury otwartej komunikacji w zespołach, motywujące delegowanie, skuteczna precyzyjna komunikacja werbalna. Kwadrat komunikacji von Thuna – wprowadzenie do postaw psychologii komunikacji menadżerskiej. Cztery płaszczyzny rozmowy (płaszczyzna rzeczowa, płaszczyzna relacji, ujawnianie siebie, mówienie o oczekiwaniach).

Moduł IV – Mity o asertywności. Co blokuje naszą asertywność w relacjach. Jaka postawa pomaga zbudować długotrwałe relacje z innymi? W jaki sposób prawidłowo udzielać informacji zwrotnej – praca z arkuszem FUKO i 5Pól

Dzień II – podsumowanie panelu “Czy szef ma płeć” oraz pokaz i warsztaty taneczne z zawodową tancerką turniejową , wielokrotną mistrzynią Polski w Salsie Solo Klaudią Kunderą.

KOSZT WARSZTATÓW

1900 zł brutto od osoby. W cenę wliczono 2 dniowe warsztaty, wyżywienie (obiad w I i II dniu, grill, śniadanie – dzień II, serwis kawowy), zakwaterowanie w nowoczesnych domkach w ośrodku Onyx Rekreacja w Sielpi Wielkiej.
https://onyxrekreacja.pl/

INFORMACJE DODATKOWE

W przypadku wykupienia dwóch bądź trzech paneli szkolenia z cyklu “Czy szef ma płeć” oferujemy atrakcyjne rabaty.
Możemy również przygotować warsztaty według Państwa wymagań oraz potrzeb w formie szkoleń dedykowanych, wyjazdów integracyjnych bądź też doradztwa.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości
tel.: 666 059 977