Flipcharttelling – Visual Thinking – warsztaty Myślenia Wizualnego

i

Szkolenie zakończone ( 2023-02-20 - 2023-03-07 )

Potęga rysunków i wizualizacji pomysłów! Nie ważne jaką prezentację tworzysz, elektroniczną, na flipcharcie czy kartce papieru. Za każdym razem musi ona być skuteczna, atrakcyjna i zrozumiała dla odbiorców.

Zapraszamy na interesujące warsztaty z wizażystą myśli i idei!

Od tej chwili zwizualizujesz każdy swój pomysł!

Na warsztatach poznasz sposoby przygotowania i przeprowadzenie skutecznych prezentacji – w tym prezentacji elektronicznych z wykorzystaniem rysunków i grafik. Jak wyeksponować wizualnie propozycję wartości swoich pomysłów, a także uczynić ją atrakcyjną oraz zrozumiałą dla odbiorców. Dowiesz się jak wykorzystanie rysunki do sprawniejszego zarządzania różnymi projektami.

KORZYŚCI dla uczestników szkolenia:

• przełamanie strachu przed rysowaniem       

• poznanie elementów Myślenia Wizualnego jako alternatywny dla prezentacji elektronicznej

• lepsza komunikacja pomiędzy różnymi grupami wewnątrz organizacji, dzięki stosowaniu elementów Myślenia Wizualnego

• stworzenie własnej bazy ikon

• nabycie praktycznej umiejętności tworzenia ciekawych przekazów wizualnych

• poznanie sposobów na przygotowanie i przeprowadzenie skutecznych prezentacji, w tym prezentacji elektronicznych

• użycie metafory rysunkowej

Trener warsztatów – Piotr FIDERKIEWICZ – promotor stosowania myślenia wizualnego w biznesie. Twórca FLIPCHARTTELLINGU©™ i jak sam siebie określa „Wizażysta myśli i inspirator”. Jest absolwentem „Professional Speakers Academy” Andy’ego Harringtona. Pomagam ludziom i organizacjom efektywnie się komunikować oraz rozwiązywać problemy dzięki zastosowaniu różnych form myślenia wizualnego. Prowadzi warsztaty na których uczy jak przełamać wewnętrzną niechęć do rysowania, jak tworzyć dobre flipcharty stanowiące elementy skutecznego systemu FLIPCHARTTELLINGU©™, oraz jak wykonywać graphic recording czyli zapis graficzny wystąpienia czy całego Eventu. Współpracował m.in. do tej pory z: innogy przy realizacji Digital University na SGH, z Andym Harringtonem, z Beatą Kapcewicz, Joanną Gdaniec, Krzysztofem Hillarem, Joanną Ceplin”

Doświadczenie trenerskie zdobywał w dużych organizacjach takich jak: STRABAG, Heilt & Woerner, Hermann Kirchner, Polimex. Zarządzał projektami w kraju i za granicą.

Na co dzień współpracuje również jako trener i audytor jednostki certyfikującej Quality Austria w wielu branżach.

 

Terminy:  07.03.2023 lub 05.04.2023

10:00 – 17:00

Cena 450 zł brutto 

 

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie